Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a fenéért csak ilyen...

Mi a fenéért csak ilyen divatb*zi cipőket lehet mindenhol kapni?

Figyelt kérdés
Bejártam a várost ma, hogy vegyek egy normális 14 soros bakancsot. A katonai üzletben csak egy mérettel kisebb volt, a piacon se kaptam, mert most nincs ott se... Ezekbe a szar üzletekbe csak ilyen szar konverz vagy mi a faszom cipőket árulnak... bakancsot meg sehol nem lehet... egész Békéscsabán nem talál az ember semmit...

2012. jún. 2. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne akarj tavasszal és nyáron bakancsot venni
2012. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sok olyan helyre megyek ahova kell a bakancs. Meg jobban néz ki mint ezek a sima cipők...
2012. jún. 2. 16:52
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni miért jó egyeseknek nyáron is bakancsot viselni, értem én hogy rocker/punk vagy és hogy ez a "viselet" de nyáron mért kínzod magad?


18/L

2012. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Normális ember nyáron nem vesz fel bakancsot csak ha a munkájához kell. Gondolom ami neked nem bakancs AZ már divatb*uzis.
2012. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tőlem ne is várd el, hogy tornacipőhöz hasonló hülyeséget felvegyek. Az én öltözékemhez bakancs kell igen. Nem egész nyáron kell bakancsot hordani amugy sem.
2012. jún. 2. 17:05
 6/23 anonim ***** válasza:
mert arra van igény?!
2012. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem sejted, hogy erre senki se tud válaszolni. Ennek a kérdésnek az egyetlen értelme, hogy megtudta a világ, hogy te egy kőkemény rocker vagy.
2012. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

előző

nem rocker, hungarista :D

2012. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A neten találsz egy csomó bakancsot.

Nyárra meg lehet hogy valami vászon bakancsot is..:D?

2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szar hely lett a világ, arra van igény? De nem nekem! És igen, hungarista vagyok és nyáron is felvenném a bakancsot... Meg érdekelt ti hogy látjátok ezt amit én leírtam.
2012. jún. 2. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!