Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet latex nacit venni?...

Hol lehet latex nacit venni? Mar mindenhol kerestem, de sehol sem talaltam. :S HELP

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
cosmos
2012. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek itt minden van csak kinai nincs meg cosmos sem :D mas helyet tudsz?
2012. márc. 12. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
neten szerintem lehet rendelni
2012. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Magyar minőségi gyártó:

[link]


külhoni:

[link]

[link]

[link]


Vagy ebay.de, ebay.com

2012. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Nem rendelni szeretnek,mert orak kerdese es megyek vasarolni. Ilyen new yorker vagy tally weijl vagy akarhol nincs?
2012. márc. 12. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ácsi!


A spandex-szerű anyagot érted a latex alatt, ami manapság divat a csajok közt, vízhatású, szövött anyag, és köze nincs a latexhez ( ilyen: [link] )


Avagy az igazi latexre (rubber, gumi, ilyen: [link] ) gondolsz? Az utóbbit többnyire fetish avagy szex shopokban lehet beszerezni.


Az igazi, minőségi, 0,2 mm anyag-vastagtságú guminaci kb. 20 000,- körül van, és érdemes legyárttatni személyre szabottan, mint boltban megvenni.

Ha a vízhatású, latexhez köze nincs spandex-re gondolsz, ami 2-3-4 ezer forint körül van, azt a legtöbb csajos ruhaboltban megkaphatod (E-xit, meg ilyesmi).

2012. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jhaaaaaaj igen,en az elobbire gondoltam,ami mostansag divat :) de sajnos meg mindig nem talaltam :/ kulfoldon elek,ilyen ismertebb/nepszerubb boltot tudsz mondani ami szinte mindenhol megtalalhato? Koszonom!
2012. márc. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!