Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bolti eladói állásinterjúra...

Bolti eladói állásinterjúra mit kellene felvenni?

Figyelt kérdés
Amikor irodai munkára hívtak be, akkor kosztümben mentem, de ide mibe kellene? Túlzás lenne ide a kosztüm nem? Fekete farmer, fekete zakó? Fekete nadrágot akarok mindenképp, de ahhoz mit?
2012. jún. 1. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
nem temetésre mész, inkább szürkét vagy barnát vegyél fel, ha van. Normális ing, zakó és nem kell nyakkendő. Én nem vennék fel farmert semmilyen állásinterjúra.
2012. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjúra valami kéket ajánlanak a fejvadászok.
2012. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
én meg azt hallottam, lilát
2012. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ilyesmi stílus teljesen megfelelne: [link]
2012. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát konkrétan azt írták hogy egy többfordulós válogatás van, és hétfőn lesz egy csoportos tájékoztató + egy interjú. és arra kellene elmennem.

nyakkendőt biztos nem kötnék, mivel lány vagyok....

van egy hosszanti csíkozású, fehér, rövidujjú ingem. csak azt sem akarom hogy túlságosan ki legyek öltözve, meg azt sem hogy ne. főleg hogy sok ember lesz ott gondolom.

2012. jún. 1. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen bolt. Ha pl sportbolt, akkor öltözhetsz kicsit lazábban, de mégis nőiesen. Ezalatt értrm azt, hogy valami szép nőies felső, nem rongyos farmerral és nőies cipővel. De ha pl. ékszerboltba, vagy könyvesboltba mennél, akkor viszont már szolidabban kellene öltöznöd. Tapasztalatból mondom, volt csoportos állásinterjún sportboltban, és mindenki hétköznapiasan volt öltözve, csak egy csaj volt köztünk olyan, aki kosztümöt vett fel, kicsit túl sikerült öltöznie :)
2012. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne kosztüm, de mindenképpen csinos legyél, ha lehet, szoknya, magassarkú, mert a jó benyomás sokat számít.
2012. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy hádás interjú lenne, szóval turkáló jellegű, használt ruhás bolt.
2012. jún. 1. 22:32
 9/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem maradok a fekete csőszárú farmeromnál (se szoknyám, se magassarkúm nincs tehát az kilőve) hozzá egy fekete balerina cipő + a fehér alapon hosszanti csíkos rövidujjú ingem. mondjuk ez meg olyan általános iskolás ünneplősnek tűnik...
2012. jún. 1. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:

casual stílus

[link]

2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!