Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hasonló ruhához milyen cipő...

Hasonló ruhához milyen cipő lenne alkalmasabb? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link] ehhez hasonló szürke ruhám lesz

augusztusban esküvőre kell mennem és nem tudom milyen cipőt vegyek fel hozzá!

[link] ilyen bakancsom lesz addigra :)

vagy [link]

ilyen tornacipőm van

magassarkút soha nem vennék fel! max balerina cipő ha nagyon muszáj

harisnya kell hozzá? vagy anélkül is jó?


2012. máj. 20. 00:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A ruha elmegy, de a bakancs nem, erted...? Meg a tornacipo, Egyszeruen illetlen.
2012. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

nem értem mért illetlen! én abban érzem jól magam.

nem tudom felfogni az mért zavar másokat ha nem akarok 10 centis tűsarkút felvenni mert az első lépés után kificamodna a bokám...

és ha megkérem szépen elmagyarázná mért illetlen?

2012. máj. 24. 15:39
 33/42 anonim ***** válasza:

Jézusmária... SENKI NEM KÉRTE TŐLED, HOGY VEGYÉL FEL TÍZCENTIS MAGASSARKÚT!

Kínaiban tök olcsón be tudsz szerezni egy sima, fekete balerinacipőt és kibírod benne az estét. Ne legyél már ennyire értetlen. Esküvőre mindenki szépen, elegánsan kiöltözik, te is kibírod. Majd állásinterjúra is bakancsba fogsz menni? Mert elhiheted, hogy akkor páros lábbal rúgnak ki egy komolyabb cégnél, mielőtt megszólalnál.

2012. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

már szinte az összes kínait végignéztem a városban de egyet se találtam! az összesen van valami csak vagy flitter...

nem vagyok értetlen! ha logikusan elmagyarázzák és nem csak annyit mondanak mert ez illetlen, akkor elfogadom, de még senki nem mondta el mért "bunkóság"

és ha már itt tartunk mért rúgnának ki állásinterjúról? egyszerűen kényelmetlenül érzem magam ha nem öltözhetek úgy ahogy szeretnék, ha nem felel meg az öltözékem a munkához akkor keresek mást...

2012. jún. 3. 13:36
 35/42 anonim ***** válasza:

Azért illetlenség, mert az esküvőre mindenki ELEGÁNSAN megy, mert ezzel tiszteli meg a házasodókat. Nekem is volt rocker korszakom kb. 7. - 8. osztályban, de mégis képes voltam felvenni esküvőkre, ballagásra is magassarkút.

Ehhez hasonlót sem vennél fel: [link]

Kényelmes és hasonló eseményeken is hasznát veszed.

2012. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

"és ha már itt tartunk mért rúgnának ki állásinterjúról? egyszerűen kényelmetlenül érzem magam ha nem öltözhetek úgy ahogy szeretnék, ha nem felel meg az öltözékem a munkához akkor keresek mást..."

Akkor majd sok szerencsét a megélhetéshez. :) Egy komoly céghez komoly külső kell. Bár addigra érettebb leszel, nyugi. :)

2012. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

elegáns - ez mindenkinek mást jelent

nekem is 7.-ben kezdődött de nem nőttem ki ;) ballagáson egy egyszerű balerina volt rajtam csak az már kicsi a lábamra...

azt a szandált soha nem venném fel!!!!! egyszerűen gusztustalan...

a megélhetés még odébb van, egyenlőre még szeretnék tanulni

2012. jún. 3. 15:11
 38/42 anonim ***** válasza:

Na azt a balerinát is vetted valahol nem?

És igen az elegánst lehet sokféleképpen értelmezni, egy bizonyos kereten belül!

De itt aztán akármennyit írhatunk neked, ha te eldöntötted, hogy már pedig nem fogsz alkalomhoz illő cipőt felvenni, akkor úgyse fogsz. Csak nem értem akkor minek tetted fel a kérdést? ;)

2012. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
Komolyan bakancsba mennél el esküvőre,vagy tornacipőben?Úr isten!Én sem szeretem a magassarkút,de szerintem egy csinosabb balerina cipő nagyon is megteszi,persze ha normálisan akarsz kinézni.A ruha nagyon csini és a deichmanos balerina cipők közül amit belinkeltek szerintem az első nagyon szuperül mutatna vele.
2012. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
hát,azt a cipőt max 1-szer venném fel és azért nem fogok kidobni 6000Ft-ot az ablakon,hogy egy alkalomra legyen "normális" cipőm
2012. jún. 26. 23:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!