Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hasonló ruhához milyen cipő...

Hasonló ruhához milyen cipő lenne alkalmasabb? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link] ehhez hasonló szürke ruhám lesz

augusztusban esküvőre kell mennem és nem tudom milyen cipőt vegyek fel hozzá!

[link] ilyen bakancsom lesz addigra :)

vagy [link]

ilyen tornacipőm van

magassarkút soha nem vennék fel! max balerina cipő ha nagyon muszáj

harisnya kell hozzá? vagy anélkül is jó?


2012. máj. 20. 00:36
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

hasonló lesz csak szürke anyagból,

szóval fűzős felső lesz, és térdig érő szoknya, nem a szoknya aljára lesz varrva az anyag, hanem alatta lesz hogy kicsit "megemelje" (nem tudom érthetőbben leírni)

ezzel a bakanccsal jól mutatna csak ez már drága

[link]

2012. máj. 20. 03:38
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

Hord nyugodtan bakanccsal.:)

Nekem több mint egy éve van meg ez http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk első Converse cipőm, szerintem jól bírja.

Ezt a cipőt felváltva hordom egy páréves fekete Nike és egy pár éves [link] cipővel

Ez lesz az első vászon Conversem http://www.youtube.com/watch?v=lP4yBdYQ9TA

ez négy évig volt meg http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc júniusban ment szét

december óta pedig ez van:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 ezpáréves kopott de még jó, szeretnék venni majd ilyet [link] és ilyet is [link]

F/28

2012. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Ha annyira akarod akkor vedd fel bakanccsal vagy tornacipővel,de igaza van egy előző hozzászólónak hogy megtisztelhetnéd az ifjú párt és a többi vendéget azzal hogy normális cipőt veszel fel. Egy alkalmat igazán kibírhatnál egy balerinában szerintem még akkor is ha van rajta "izé".Nem kell 6ezres deichmannos,vegyéél kínaiban 2ezerért és meg van oldva,azt felvehetnéd minden ünnepélyesebb alkalomra.

De ha meg ennyire nem jó neked semmi akkor felesleges volt feltenni a kérdést.

2012. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Nézd meg valami kínaian, ott elég olcsón lehet találni. Meg azt hiszem a tescoban is láttam múltkor F&F márkájú balerina cipőt, fekete, mindenféle "izé" nélkül. :)
2012. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen csak egy apró masni van, és nem is 6000 Ft.


[link]


Ezen még az sincs, csak kicsit hegyesebb az orra (mondjuk nekem nem tetszik, de hátha neked jobban)


[link]


Vagy ez esetleg?

Ha nem is itt, de kínaiban is kereshetsz hasonlókat, bár azokra nagyin szeretnek izéket tenni, de hátha...


19/L

2012. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
* nagyon. :)
2012. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Részemről semmi kivetnivalót nem látnék abban, ha egy tinilány bakancsba jönne, ha egyébként illik a stílushoz. Ehhez a ruhához pedig illik.

Hozzá képest már így is sokat tett, hogy ruhát vesz fel :)


Ha a nagymamiknak is megakarsz felelni, akkor beszerzel egy csicsamentes balerinát. Lehet kapni sok helyen. Ázsia Centerben biztos kapsz. Én is kaptam, csak fehéret vettem.

2012. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az utolsó válaszolónak különösen :)

akkor valószínű hogy maradok a bakancsnál, és ha véletlenül "nagymami" -nak nem tetszene akkor átveszem a balerinát

és igen nagy lépés hogy ruhában leszek :D

(az első tervem az volt hogy fekete combközéig érő farmer, szakadt fehér/katonai zöld trikó, húzentróger... bakancs, de a ruha azért alkalomhoz illőbb ;) még bakanccsal is

2012. máj. 20. 19:12
 29/42 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkosag lagzira igy felolotozni! Tiszteletlenseg...
2012. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
a ruha (hasonló mint amit linkeltem) szerintem alkalomhoz illő, akkor is ha bakancsba leszek
2012. máj. 23. 16:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!