Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha kopott a cipőm?...

Nagyon gáz ha kopott a cipőm? (16/L)

Figyelt kérdés

Szüleimnek nincsen pénzre új cipő és ha lenne akkor sem adnának mert megbeszéltem velük hogyha drága cipőt kapok akkor 1 évig nem kapok újat. Augusztusban kaptam fekete magas szárú Converse cipő, hát nem gondoltam hogy csak ennyit bír. Az oldalán elvált a gumi ami nem olyan zavaró. De ami zavar hogy a jobbosnak a sarkánál kiszakadt a vászon és a talpa eléggé elkopott mindkettőnek. A balosnak csak a barna gumis rész a jobbosnak a talpán pedig már van egy kis lyuk is. Elég zavaró mert esős időben nagyon beázik. Még legalább 3 hónap van az egy évből. -.-

Tudnék vele valamit kezdeni? Nagyon gáz ha ilyen cipőbe megyek valahová?



2012. máj. 19. 21:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Aha, hát akkor legközelebb mindenképp gyógycipőt kéne venned, mert az átlag cipők talpa nem fogja kibírni egy évig a csoszogást:S Egy rokonomnak is hasonló gondja van, ő is speciális cipőt szokott venni, aminek strapabíró vastag talpa van.
2012. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Én 3 hónap után váltottam be a csizmámat. És lelehetett fizetni. Próbáldd meg.

Amúgy miért nem bőrt vettetek?

2012. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Aha én is csámpás vagyok. Ugyan igy jártam 3 torncipőmmel ne vegyél sztem több torna cipőt legalábbis magasszárut.

Vagy gyógytalpbetét.pl.

2012. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért textilt vettünk, és az alacsony szárú jobb lenne szerinted?

Igazából milyen más cipőt vehetnék? A magassarkúakat nem szeretem, mert nem tudok benne járni. Meg vannak még azok az otrombák, na azok se.

2012. júl. 8. 21:31
 35/37 anonim ***** válasza:
Mindenképp erre kiképzett gyógycipőt vegyél szerintem, egy hétköznapi cipő talpa nem fogja bírni egy éven keresztül a csoszogást.
2012. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Hát vagy nem egy évre tervezek vele, azok is elég hülyén néznek ki.
2012. júl. 9. 19:53
 37/37 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom jobb lenne-e mert vettünk egy rövid szárút abba meg jól mentem csak ha olyan a száránál ilyen hajlítható akkor az nem jó!....

de most már itt a nyár szandál, papucs meg ezek az új szandálok

2012. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!