Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha kopott a cipőm?...

Nagyon gáz ha kopott a cipőm? (16/L)

Figyelt kérdés

Szüleimnek nincsen pénzre új cipő és ha lenne akkor sem adnának mert megbeszéltem velük hogyha drága cipőt kapok akkor 1 évig nem kapok újat. Augusztusban kaptam fekete magas szárú Converse cipő, hát nem gondoltam hogy csak ennyit bír. Az oldalán elvált a gumi ami nem olyan zavaró. De ami zavar hogy a jobbosnak a sarkánál kiszakadt a vászon és a talpa eléggé elkopott mindkettőnek. A balosnak csak a barna gumis rész a jobbosnak a talpán pedig már van egy kis lyuk is. Elég zavaró mert esős időben nagyon beázik. Még legalább 3 hónap van az egy évből. -.-

Tudnék vele valamit kezdeni? Nagyon gáz ha ilyen cipőbe megyek valahová?



2012. máj. 19. 21:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg nekik, hogy így tönkre ment, és kérj szépen egy újat. Ha én lennék anyád, vennék újat. De kár converse-ért kiadni annyi pénzt, inkább kérjél kettő olcsóbbat, azok is ki fognak ennyi ideig tartani, és tudod váltogatni, tovább tart.
2012. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Már megmutattam. Annyi volt a reakció hogy ők megmondták hogy nem kell drága cipő.
2012. máj. 19. 21:47
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

Lelehet szólni de szerintem a Converse szakadtan a legjobbXD

persze ha van hozzá stílusod...

Am cipőragasztóval meglehet ragasztani egy pár helyen...

Vagy előveheted a régi cipőd ami nem anyira szakadt. Ennyijutott eszembe

puszpáá

16/F

2012. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Hát igazuk van, de ajánld fel amit írtam, hogy inkább olcsóbbat kérsz, ha nem akarnak kettőt, akkor egyet.
2012. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Én is tavaly rászántam magam (ősszel) vettem a Hervisben egy drágább sportcipőt, amit ugye télen nem is hordtam... mit ne mondjak, hordhatatlan állapottban van! Legközelebb piacról fogok venni ugyanannyiért több pár cipőt, és ha felváltva hordom, az élettartama 4-5* annyi is lehet. De ha megmutatod a szüleidnek, biztos megértik, h nem azért akarsz új cipőt, mert ezt meguntad, hanem mert muszáj!
2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hát hiába ajánlgatom makacsok és igen most már elismerem hogy tényleg igazuk van.

Szerintem nem menő a szakadt converse és be is ázik, meg tiszta kosz lesz a zoknim.

A régi meg már nincs meg, az is kopott volt már nagyon és ki lett dobva.

2012. máj. 19. 21:53
 7/37 anonim ***** válasza:
És ha most sokkal olcsóbbat kérnél? Olyat se vennének neked? Nincs zsebpénzed se vagy vmi amiből félre tudsz tenni? Nagyszülők? Nem lesz névnapod vagy szülinapod?
2012. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Hát, most nem dicsekedésből írom, de minden nap vehetnék magamnak egy pár cipőt kb.tehát egész jól élünk. az én converse cipőm is kiszakadt a sarkánál. mind a kettő és így is hordom. szeretem nagyon :))) esetleg ha kérnél bele egy vastagabb talpbetétet :S
2012. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nem vesznek semmilyet. :(

Utolsó: Akkor vehetnél nekem.

A sarka amúgy csak csúnya, de ott amúgy is beázik a vászon szóval pocsolyába nem érdemes menni vele, de így hogy a talpa is lyukas elég gáz, mert simán beázik. A balosnak a talpbetéte még nem lyukas mégis beázik, de szerintem pár napon belül azon is lyuk lesz. :S

Meg nem tudom mi lesz ha nagyobb lesz a lyuk. Majd a talpam kopik ha sétálok? :S

2012. máj. 19. 23:18
 10/37 anonim ***** válasza:

#8 Örülj neki hogy ilyen jó anyagi helyzetben élsz, az átlag magyar család örül ha kitudja fizetni a gázszámlákat.

Nekem több mint egy éve van meg ez http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk első Converse cipőm, szerintem jól bírja.

Ezt a cipőt felváltva hordom egy páréves fekete Nike és egy pár éves [link] cipővel

Ez lesz az első vászon Conversem http://www.youtube.com/watch?v=lP4yBdYQ9TA ez négy évig volt meg http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc júniusban ment szét

december óta pedig ez van:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 ezpáréves kopott de még jó

2012. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!