Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha kopott a cipőm?...

Nagyon gáz ha kopott a cipőm? (16/L)

Figyelt kérdés

Szüleimnek nincsen pénzre új cipő és ha lenne akkor sem adnának mert megbeszéltem velük hogyha drága cipőt kapok akkor 1 évig nem kapok újat. Augusztusban kaptam fekete magas szárú Converse cipő, hát nem gondoltam hogy csak ennyit bír. Az oldalán elvált a gumi ami nem olyan zavaró. De ami zavar hogy a jobbosnak a sarkánál kiszakadt a vászon és a talpa eléggé elkopott mindkettőnek. A balosnak csak a barna gumis rész a jobbosnak a talpán pedig már van egy kis lyuk is. Elég zavaró mert esős időben nagyon beázik. Még legalább 3 hónap van az egy évből. -.-

Tudnék vele valamit kezdeni? Nagyon gáz ha ilyen cipőbe megyek valahová?



2012. máj. 19. 21:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Szűzanyám, valaki vegyen már ennek a fiúnak egy cipőt!
2012. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :S
2012. máj. 22. 18:50
 23/37 anonim ***** válasza:
Akkor lány, csak már rossz olvasni ezt a napok óta tartó vekengést.
2012. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Nekem meg rossz lyukas talpú cipőben járni....

Valamit nem lehetne vele kezdeni?

2012. máj. 22. 18:54
 25/37 anonim ***** válasza:

Diákként menj el hossteskedni, 1 hossteskedés alatt kapsz annyit, h vehess 1 pár cipőt! Maradsz még pár napot, és lesz egy kis tartalékod is!

Vagy kapsz néha zsebpénzt? Pl reggel ha suliba mész, kaját mindig viszel vagy kapsz néha rá pénzt? Mert akkor abból is lehet spórolni!

2012. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Ez a hossteskedés mit takar?

Nem szoktam zsebpénzt kapni, anya készít reggelre szendvicset + rak innivalót, esetleg akkor kapok ha előző nap nem tudott vásárolni vagy ilyesmi, de akkor is csak 500at.

2012. máj. 22. 19:21
 27/37 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy talpbetétet, olyat, amin van olyan alufóliás réteg.
2012. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
A hosteskedés alatt azt értem, h szórólapot osztasz, vagy termékmintát vagy ilyesmi, esetleg bármilyen diákmunkát kereshetnél.
2012. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nemtom még aktuális-e a dolog, ha lyukas a talpa, miért nem viszed el cipészhez? Egy új cipő árának a töredékéért megtalpalja neked, és nem fog beázni. Vagy a DM-ben lehet kapni kis csúszásgátló lapokat, amiket fel lehet ragasztani a talpra, 800 forint egy pár emlékeim szerint. Amúgy nincs valami gond a járásoddal? Nekem 6 éve van egy Converse cipőm, és a talpának semmi baja, még a recék sem koptak le...
2012. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Hát most kartonpapírt szoktam belerakni, ami használ valamennyit, már ezt az 1 hónapot kibírom. Egyébként csámpás vagyok és csoszogom is, biztos emiatt kopott el hamar. :/
2012. jún. 30. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!