Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a ruha feketében a...

Milyen ez a ruha feketében a ballagásomra? (:

Figyelt kérdés

[link]


hozzá ilyen cipővel: [link]



ilyen körömmmel: [link]



ilyen hajjal: [link]



smink: [link]



szerintetek milyen?:) 14/l



2012. máj. 13. 18:10
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Ez nekem túl kihívó. Olyan mintha az esküvődre készülnél, csak feketében. Még csak 14 vagy, nem pedig 20.

Ilyen manikűr jó lesz: [link]

Ilyen sminkkel: [link]

Ilyen cipővel: [link]

ilyen hajjal: [link]

Így szerintem jól is nézne ki együtt.

2012. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A ruha nagyon tetszik, de talán nem illik a sálhoz. És a haj nem jó!!! Nem esküvőd lesz! Én is most ballagok nyolcadikból, és nekem egyszerűen be lesz sütve a hajam. Szerintem ez természetesebb. :)
2012. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ez a ruha köröm haj smink együttesen úgy fogsz kinézni mint egy luxusprosti nem mint egy ballagó 8.os
2012. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...am már a rucit meg a cipit is m egvettem..úgyh az biztos marad..és akkkor keresek valami szolidabb sminket és körmöt!:)
2012. máj. 16. 07:24
 25/25 anonim ***** válasza:
szerintem is jól teszed, mert ez nagyon gáz! és ha rám halgatsz, akkor a ruhát megprobálod ki cserélni, mert enyhény szólva ocsmány! bocsi ha túl durva voltam
2012. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!