Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meleg napokon, mibe mentek...

Meleg napokon, mibe mentek suliba?

Figyelt kérdés
Olyanok is érdekelnek (főleg) akik picit ducibbak :D

2012. máj. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szi en picit ducibb vagyok :) haromnegyedes naci,neha szilonharisnyat,rovidujju,vagy ujjatlan :) vekony szvetter vagy kabat :)
2012. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rövidujjúban, rövidnadrágban és tornacipőben.
2012. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Énis kb. Szoknyába nem jártok?
2012. máj. 12. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam menni szoknyában, nadrágban és van 1 nagyon kevés fölösleg rajtam.
2012. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi előző vagyok úgy akartam irni hogy én általában nadrágban megyek, de néha szoknya is van rajtam!
2012. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rövid farmersort, rövid bermudanaci, miniszoknya, cicanadrág (de csak hosszított felsővel), egyberuha, top, egyszerű pólók, balerinacipő, magassarkú, szandál, tornacipő, telitalpú magassarkú.


Rajtam nincs felesleg, de szerintem ezeket ugyanúgy hordhatják azok is, akiken van (kivéve a cicanadrág és a nagyon rövid miniszoknya)

2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
szerintem gáz nagyonrövid nadrágban menni.. nálunk a legdagadtabb csajok jönnek abban, és már szóltak is nekik a tanárok, hogy nem kéne, mert rohad igénytelen, ráadásul nem is suliba való... de egy vékony csajon sem oda való..
2012. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

A rövidnadrág mióta tartozik az "igénytelen" kategóriába? Van mikor úgy mentünk suliba, hogy volt 35 fok. Senki nem szólt meg érte minket, ha abba mentünk.


A kérdésre válaszolva:

Melegebb napokon combközepes rövidgatya, póló, esetleg van 1 rakottszoknyám, na azt csak tényleg akkor, ha megsülök :)

2012. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a rövidnadrág igénytelen, hanem a p icsanadrág, ami már full rövid... Ha te hordod iskolába, az a te bajod.. ;)
2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!