Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindjárt itt a JOY Vásárlási...

Mindjárt itt a JOY Vásárlási LÁZ?! Ti is mentek hétvégén vásárolni?

Figyelt kérdés

Mi mindig megyünk a csajokkal, és imádjuk. Az utolsó centig elköltünk mindent, ami a pénztárcánkban van! És amit megspórolunk a kedvezményekkel, azt is ruhákra költjük! :) Erre gyűjtünk, erre gyúrunk már hetek óta!

Más is van így?



2012. máj. 8. 21:46
 1/7 anonim válasza:
ÉN mennék, csak nem találtam JOY-t a közeli két boltban, úgy elkapkodták. Attól tartok lemaradtam róla.
2012. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi sem egyszerűbb! Itt megnézheted, hogy a lakóhelyed szerint hol kapható még JOY, melyik újságosnál.

[link]

2012. máj. 8. 21:50
 3/7 anonim válasza:
Mi is megyünk a barátnőmmel, és a kisbabámnak is veszünk egy-két új babacuccot. :)
2012. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Első vagyok. Köszönöm! Már nézem is!
2012. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jó neked, hogy ilyen jól keresel, hogy az összes pénzedet ruhákra költöd, a számlákra meg kajákra nincs problémád :) amúgy megyek én is, a barátnőmmel.
2012. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát hogyne..csak vásárlásra van időm:D pénzem kb semmi, itt a vizsgaidőszak..:D:D


De azért jó mulatást kívánok minden vásárlónak ;) helyettem is:D

2012. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen csak azt a lóvét nullázzuk le, amit kifejezetten erre gyűjtöttünk. A csekkekre is marad. Júúúúj de várom! :)
2012. máj. 8. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!