Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy határoznátok meg az...

Hogy határoznátok meg az egyrészes nyári ruha, koktélruha és tunika közti különbségeket? Melyiket mivel hordanátok?

Figyelt kérdés

Pl. farmer, leggings... sokszor tanácstalan vagyok. Cipők terén meg pláne...

Tunika mellé gondolom bármit lehet, vagy tévedek?

Olvastam valahol, hogy koktélruha mellé leggings nem való, ez a nyári egyrészesekre is vonatkozik? Vagy azok is koktélruhának számítanak?

Köszönöm előre is a segítséget:)


2012. máj. 13. 16:40
 1/3 anonim válasza:

Koktélruha alá leggings..hát nem kifejezetten nyújt impozáns látványt, és lelencnek tűnhetsz. Ugyanez vonatkozik az egyszerű nyári egyrészesekre is.

Tunika alá bátran húzz cicanadrágot, leggingset, mert az lehet trendi, enélkül bátor dolog viselni, hiszen könnyen kint lehet a feneked, ami ízléstelen.

2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és főleg a megerősítést, én is hasonlóan gondoltam:) Írjál még, ha van ötleted, hogy mivel lehet őket fölvenni (pl. tunika mi mindent bír el, leggings, farmernadrág, rövid sort (de gondolom leggingsszel az nem túl üdvös)
2012. máj. 13. 17:12
 3/3 TijuMK ***** válasza:

Szerintem is a tunika alá bármit fel lehet csak színben harmonizáljanak. Cipő terén vagy balerina vagy magassarkú, az edző és torna cipő elég fura lenne.

Koktélruha egy 'elegáns' ruha úgyhogy szerintem csak harisnya nadrággal vagy semmivel. Magassarkúval, itt még a balerinát se ajánlom.

Nyári ruha attól függ milyen hosszú, ha nem túl hosszú akkor leggings jó lehet vele, nadrág nem igazán. Cipő terén akár egy torna cipővel is el tudom képzelni ha pl farmerból van a nyári ruha.

De ezek csak az én véleményeim nem vagyok illetékes a témában :)

2012. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!