Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a ruha feketében a...

Milyen ez a ruha feketében a ballagásomra? (:

Figyelt kérdés

[link]


hozzá ilyen cipővel: [link]



ilyen körömmmel: [link]



ilyen hajjal: [link]



smink: [link]



szerintetek milyen?:) 14/l



2012. máj. 13. 18:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A köröm, a haj és a smink nagyon sok. A ruha még csak-csak elmegy, de nem esküdni mász, hanem csak általánosból ballagsz...
2012. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A sál meg a ruha fodrai nem igazán illenek egymáshoz, hülyén nézne ki együtt igazából.

Ha mindenképpen ruhát akarsz felvenni, akkor válassz egy egyszerűbb szabásút, pl. ilyet: [link]

[link]

vagy pedig maradj annál, ami a legszokványosabb egy nyolcadikos ballagáson: fekete nadrág, fehér blúz.

A sminkhez annyit, h tényleg nem egy 14 évesre való (a köröm sem egyébként). Mikor nyolcadikos voltam, azt hittem, h ballagás életem legnagyobb napja, na, nekem is sikerült vmi -visszagondolva- förtelmes sminket csináltatom, amivel úgy 10 évvel tűntem öregebbnek, és a saját nagyanyám sem nagyon ismert meg elsőre. Ne ess hasonló hibába, 14 évesen szép vagy és fiatal, ezt kell hangsúlyozni, nem azt, h mennyire "nagy" vagy.

2012. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ilyen köröm 14 évesen? Csak röhögtetnéd magad....
2012. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
már megvettem a ruhát..és egy vagyon volt..úgyh nem tudok újat venni..:/
2012. máj. 13. 19:54
 15/25 anonim ***** válasza:
fú de ocsmány köröm
2012. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát, akkor igazából mindegy, h ki mit mond, nem?
2012. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
a köröm nem jó..válassz szolidabbat(valamikor a kevesebb több alapon)pl ilyet:: [link]
2012. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem szeretem ezt a köröm fazont..és am sokkal kisebb lesz..csak a mintája lesz ilyen..:) és am borzalmasan nézne ki akkor ez a ruci egy sállal.?:/
2012. máj. 14. 13:59
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

nekem a köröm egyáltalán nem tetszik! a haj az jó, a cipő is szép. de a smink egy kicsit erős, szerintem ennek a szolidabb változata kellene. a ruha az szerintem nem az igaz. főleg ehhez a sálhoz nagyon gáz! már bocsi:) szerintem valami ilyen jobb lenni: [link]

és ha már itt tartunk: haj: [link]

köröm: [link]

smink: [link]

cipő: [link]


én biztos, hogy ilyenekben ballagnék :) ezek nagyon szépek 13/L

2012. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
és megvetted a ruhát akkor édes mindegy ki mit mond. amúgy nem olyan tragikus, ne aggódj! bár a mi iskolánban mindenki ugyan olyan ruhát varrat! :)
2012. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!