Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Lányok, Nők! Milyen...

Kedves Lányok, Nők! Milyen tipusú alsót, bugyit szerettek inkább viselni? Tangát vagy inkább az amolyan bikini alsókat?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ehhez a lentebbi linken látható "nylon" anyagú fajtához? Kényelmes viseletnek számít ez?


[link]



2012. ápr. 11. 07:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én kivétel nélkül állandóan tangát hordok.Ez a legkényelmesebb számomra.HA rendes bugyi vn rajtam az zavar,plusz aztse szeretném ha a nadrágomon át látszódna a bugyim körvonala.amit linkeltél bugyikat azokat sose venném fel. oviban volt rajtam utoljára ilyen.
2012. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én néha tangát, néha franciát, de legtöbbször ilyet hordok, amit linkeltél. Mamabugyi? Az nem ez? [link] Nem tudom, szerintem amit linkeltél olyat hordanak a legtöbben. Én legalábbis az öltözőben szinte mindenkin ilyet látok. A legtöbb fehérnemű plakáton is ilyet látok. [link] Meg eleve, ha egy pasit a csaj bugyija indít beés nem a benne lévő test, ott már bajok vannak.
2012. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek a többiekkel, lényeg, hogy ne mami bugyi legyen és ne tanga..:)
2012. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

17:59 --> Igen, ez messze áll a tangától, de akkor tudom, hogy nem mindenki szereti az ilyen széles szabású bugyikat, na és persze az anyagát sem. Nem mindenki ugyanarra a dologra koncentrál. Igen, oviban voltak hasonló bugyik, de azok biztosan pamutból voltak...


18:24 --> Igen, ez nem mama bugyi, ez kimondottan inkább franciás. Csak érdekelt volna, hogy a nők hogyan vélekednek erről a fajta alsóról. Lehet, hogy megvetsz ezért, de amikor vettem 2 db hasonlót volt barátnőmnek, alig vártam, hogy beléjük bújjon...

2012. ápr. 11. 21:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj, neked ez jön be és ennyi. Azért mert az ízlésed nem tartozik az átlaghoz vagy szerinted ahhoz képest el van túlozva, akkor sincs semmi. Szexinek és vonzónak találsz egy fehérneműt, nehogy ezzel gondod legyen. :)
2012. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
22:41 --> Igen, lehet kicsit túlzásba esek, de ezzel tényleg nehéz mit kizdeni. Van akinek ez, van akinek az jön be. Köszi a választ! Üdv
2012. ápr. 12. 07:55
 17/20 anonim ***** válasza:

:) Mindenkivel egyet értek. Nekem konkrétan az ilyen jön leginkább be:

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én kizárólag triumph, sloggi, biopamut francia bugyikat hordok. Kényelmes, nem irritál, egészséges, nem fog össze mindent és tartós.
2012. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 20. 07:25
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolso! Nekem noname bugyijaim vannak az is kenyelmes, .em irrital es nem fog meg semmit. Akkor ez hogy lehet?
2012. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!