Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Lányok, Nők! Milyen...

Kedves Lányok, Nők! Milyen tipusú alsót, bugyit szerettek inkább viselni? Tangát vagy inkább az amolyan bikini alsókat?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ehhez a lentebbi linken látható "nylon" anyagú fajtához? Kényelmes viseletnek számít ez?


[link]



2012. ápr. 11. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez a fazon kényelmes, csak nem nylonból, hanem pamutból. Alsóneműnek nylon nem jó, teljesen egészségtelen.
2012. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pamut a jó. Tangát csak akkor veszek fel, ha átlátszik a nadrág egyébként meg fazonra hasonlót hordok, mint amit linkeltél vagy franciabugyit. Nem értem sokan miért fújolnak, hogy nagymamabugyi az ilyen, amikor bikini alsóként simán felveszik és gondolom szexinek tartják. Nem kinyúlt, szakadt, gyerekeset hordok, hanem normál egyszínű vagy (szerintem) szép mintás bugyit, franciabugyit.
2012. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nylon anyagút semmiképp, csak pamutot! nekem is van 1-2 ilyen fazonúm, szeretem.

a pasik berögzültek a fehérnemű terén a tangákhoz. párom sem hajlandó ilyen fazonú bugyit meglátni rajtam, ezért csak olyankor veszem fel, mikor nincs velem. pedig a néha a több kevesebb :)

2012. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

10:08 -->igen, szerintem is szexisek ezek a darabok, én nem fújolnék, ha látnék valakin ilyen bugyit, szerintem nagyon dögösek, hogy "van" anyag bennük...

10:26 -->a több tényleg kevesebb sokszor, de itt most tényleg nagyon erotikus lehet az a kis "többlet" anyag :) a tanga pedig felejtős lehet... :)

2012. ápr. 11. 10:37
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. ápr. 11. 10:38
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]

én az ilyeneket szeretem, csak pamutból

2012. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A fazonja jó én is ilyesmit hordok, tangát szinte sosem, nem szeretem, de csak pamutból:)
2012. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már jópár éve csak franciabugyit, vagy olyan "átlagos" fazonút hordok, amit egyesek mamabugyinak hívnak. :D Nem a legszexisebb, de ez van...

Előtte sok évig tangát hordtam, szerettem is, de aztán egészségügyi okokból abbbahagytam, azóta sem merem hordani (tangahordástól független a dolog, de azért nem tenne jót ha hordanám).

Szóval ha lesz pasim, tetszik nem tetszik én nem vehetek tangát. :/

2012. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
12:33 --> nekem kifejezetten a fenti szélesebb pántú bugyik, azaz az ilyen francia jellegűek tetszenek, nem tudom, hogy a mai állás szerint a férfitársadalom miért ellenkezik ezzel...de persze izlések és pofonok
2012. ápr. 11. 13:09
 10/20 anonim ***** válasza:
A pamut franciabugyi a legjobb! :))
2012. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!