Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikini vagy fürdőruha?

Bikini vagy fürdőruha?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb, célszerűbb....
2012. ápr. 10. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik kevesebbet takar. 23F
2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alkattól is függ, na és persze kortól.


Nekem az a véleményem, hogy idős néniknek ill. kövérebb, ducibb nőknek mindenképp fürdőruha. Esztétikailag jobban mutatnak abban. Nem azt mondom, hogy aki kövér, ne vegyen fel bikinit, de szerintem sokan megszólják őket. Persze nem másnak, hanem magadnak öltözöl fel a strandra, de azért mégis illik figyelni a megjelenésre. :-)

2012. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a bikiniket imádom, szerintem életemben csak egyszer volt fürdőruhám. azzal ráérek ha nem érzem jól magam a bőrömben, idős leszek.
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ívy1 ***** válasza:
Nyáron bikinit hordok,de van egy fehér fürdőruhám olyan ami a rendőrakadémia 5-ben van a csajon a medencénél,azt fel szoktam venni, ha uszodába megyek,akkor inkább fürdőruhát mert akkor én azt tartom praktikusabbnak.
2012. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!