Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhám legyen, ha...

Milyen fürdőruhám legyen, ha 148cm-hez 65kg vagyok? 14l

Figyelt kérdés
A hasam nagy, de az be tudom húzni, de a combom teteje gigantikus és azt nem tudom behúzni.

2012. márc. 31. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak de ne csak a kinézeteddel foglalkozz, hosszú távon ez a sok felesleg nagyon meg fogja terhelni a szíved,a vércukrod :S Orvos mit mondott,nem utalt be diétára? Tényleg nem a kinézeteden kattogok hanem az egézségednek ez nagyon nem tesz jót :S

Mindenképp menjél egy fehérnemű boltba be, és ott kérdezz rá az alakformáló fürdőruhára! Szerintem Triumph-ba biztos hogy lesz!

2012. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az orvos szerint nem kell fogynom, csak ha én is sszeretnék
2012. márc. 31. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát majdnem 20 kiló súlyfelesleg van rajtad ugye. Ez még tinédzser korba is nagyon sok hogyan táplálkozol? Írd le miket szoktál enni egy nap!
2012. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem offolok, nem ebbe a témakörbe tartozik
2012. márc. 31. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szándékozok gonosz lenni, de ha még fogyni se akarsz, akkor legalább tegyél egy szívességet és ne menj strandra.
2012. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez nem ide tartozik, de olyat nem írtam, hogy nem akarok, csak azt írtam, hogy az orvos szerint nem kell, amúgy ez az én gondom, és a kérdésre válaszoljatok, és minden nap 700kcalt viszek be a szervezetembe(a heti 2 1,5 órás edzés mellé), tehát nem rajtam múlik. A kérdésre válaszoljatok, de legalább hagyjatok békén.
2012. márc. 31. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
A testtömeg indexed eredménye: kórosan elhízott. 14 évesen ezt azért még ne. És a heti 1.5-2 óra mozgás nagyon kevés. Én hetente. Én hetente 5 órát edzek... És még ezt is kevésnek tartom. A hasad ha behúzod azzal nem segítesz az egészségednek. Hogy milyen fürdőruhát vegyél? Ezt nem értem. EGy fürdőruhától még nem leszel karcsú.
2012. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hú bocs de én 170 centivel vagyok 48 o.O

Szerintem végezz gugolásokat,hasizom erősítőket akkor lemegy a hasad,meg valamivel a combod is. De olyan vegyél mindenképp ami tetszik és ami kényelmes.

2012. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbálj fel párat, és válaszd ki azt ami a legjobban áll !
2012. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit fogysz és bármiet felvehetsz. ;)

A testtömeg indexed 30 és 23 felett már túl suly van. Itt kiszámolhatod: [link]

2012. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!