Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem mer öltözni?

Miért nem mer öltözni?

Figyelt kérdés
A barátnőm az iskolába csak melegítőbe jön, ráadásul minden nap ugyan abba. Pedig van egy farmerja (tök jó) mindig mondom, hogy húzza föl de nem akarja. És már kezdem szégyellni, mert ilyen korba már kellene adni magára.
2012. ápr. 1. 11:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem kényelmetlen neki, van hozzá felsője. Igatából ez nem is zavar. Csak ne húzza egész héten át azt! És utánavaló héten is csak az! Mert felőlem jöjjön melegítőbe, csak ne ugyanabba egész évben! És itt nem arról van szó, hogy nincs pénzük!
2012. ápr. 1. 13:18
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Nem lehet, hogy több ugyanolyan melegítője van?

Nekem is van 3 olyan nadrágom, amik teljesen ugyanúgy néznek ki, senki meg nem mondaná, hogy nem ugyanazt hordom 1-2 hétig. (500 forint volt darabja, nem hagyhattam ott:) )

2012. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert van rajta egy folt. És mindig ott van és tiszta bolyhos.
2012. ápr. 1. 14:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem szoktam senkit sem elítélni a külseje miatt, de az tény, hogy az első benyomás igenis számít.Egy 15 éves lánynak nem szabadna ennyire igénytelennek lennie.És szerintem neked az lenne a dolgod, hogy elráncigáld shoppingolni, mulassatok együtt és varázsolj neki egy új, trendi külsőt.Úgy majd ő is jobban fogja érezni magát a bőrében.
2012. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ez érdekes..én is 15 éves vagyok,és minden este..ahogy anyukám nevezi "divatbemuatót" tartok otthon :D

felpróbálom mit vegyek fel másnap,persze nem órákig csinálom ezt..igényes vagyok a külsőmre,és szerintem ez 15 évesen így kellene hogy legyen..nem azt mondom,hogy 15 évesen nézzen ki valaki úgy,mint egy 20 éves,de azért egy kicsit adjon magára..kérd meg,hogy menjen el veled vásárolni..leveszel a polcról egy pólót,vagy egy nadrágot,és megmondanád,hogy milyen jól állna neki..csak próbálja fel..vagy szülinapjára veszel egy új pólót.

2012. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az szerintem elég kinos ha valaki mindig ugyanabban a ruhában jár. Van nekemis egy osztálytársam ő mindig tréningben és nagy vastag szvetterekben vagy tréning felsőkben jár. Annyi pénzük van mint a szemét mégsem ad magára csak ritkán különleges alkalmakkor. Ja és az a gáz benne, hogy azért jár azokban a ruhákban ugyértem felsőkben, mert szégyenli, hogy nőnek a mellei. Szeerintem adj neki diattanácsokat, menjetek el eggyütt vásárolni. (helyesirásért bocsánat)
2012. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az egyik tanárom már vagy tiz éve ugyanabban a sportos szerkóban jár. Mindig mondjuk nem a szemébe hanem egymás között, hogy annyi pénze van és nem vesz magának egy normális polot meg nadrágot. Télen meg egy vastagabb sporrtos cuccban ját, de nyáron mindig ugyanabban aztán nekem fogalmam sincs arrol, hogy van több abbol a ruhábol vagy csak egy :)) Öszinténszerintem 15 évesen adjon magára szolid smink,divatos cuccok. Segits te is neki ebben és akkor ő is csinos lesz és jól érzi magát a brében és te sem fogod szégyelni őt.
2012. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!