Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem mer öltözni?

Miért nem mer öltözni?

Figyelt kérdés
A barátnőm az iskolába csak melegítőbe jön, ráadásul minden nap ugyan abba. Pedig van egy farmerja (tök jó) mindig mondom, hogy húzza föl de nem akarja. És már kezdem szégyellni, mert ilyen korba már kellene adni magára.
2012. ápr. 1. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mért hány éves? _Amugy meg vagy elfogadod így,vagy hagyd ott.Senkit nm lehetz megváltoztatni,viszont te meg nm vagy köteles elviselni az igénytelenséget.
2012. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
15
2012. ápr. 1. 11:51
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Kezded szégyellni a barátnődet? Gratulálok!

15 évesen én bő, férfi ruhákat hordtam (kockás nadrág, fekete pólók, tornacipő, nem szedtem a szemöldökömet, sose sminkeltem, ráadásul kevés ruhám volt), és érdekes módon egyik ismerősöm se szégyellt érte.(Nem mintha érdekelt volna, ki mit gondol..) . Így szerettek. Sőt, a mai napig azt a nálam idősebb társaságot nevezem barátaimnak, akikkel akkor összeismerkedtem a barátom és nővérem révén.

Mellesleg, szerinted kinek lett több igaz barátja érettségire: annak, aki folyton a toppon volt, csillogott-villogott, vagy annak a szürke kisegérnek, akinek alig van ruhája?

21l


Jah, és még egy kérdés: szerinted hogyan lehet egy egész osztály (sőt évfolyam) szavát elállítani? Segítek: ha a szürke kisegér kifesti magát és szoknyát vesz fel 4 év alatt kétszer...

2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 iostream ***** válasza:
89%
Utolsó: itt két különböző dologról van szó. Te ilyen hűdenemérdekelsenkidirektszarulöltözök különcködő kis nyommeg voltál, ami amúgy NORMÁLIS. Mindenhol van ilyen, a társadalom elviseli, elfogadja. A férfiruha és utcai ruha. A kérdező barátnője viszont úgy öltözik, ahogy max általános alsóban szokás. A melegítő otthonra való és sportoláshoz.
2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, ez még annál is rosszabb. Már engem is kiközösítenek. És nagyon lusta, egész nap a gép előtt ül, nem tanul. És egész héten uyganaz a ruha. És én sem vagyok ám az a menő csajszi tipus.
2012. ápr. 1. 12:10
 6/17 A kérdező kommentje:
(2 kommentelőnek)
2012. ápr. 1. 12:11
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

kedves utolsó válaszoló!

Közlöm veled, hogy nem annak lesz több barátja, aki szürke kisegér, és úgy öltözködik mint egy férfi. Annak lesz, aki kiáll a barátaiért, a belső értékek számitanak, nem a külsőségek. Amúgy meg, ha az a férfias szürke kisegér ápolatlan, nem hiszem, hogy ezáltal sok barátja lesz. Elég nagy gond, hogy te arra vered magad, hogy 15 évesen igy néztél ki. Én most pont annyi idős vagyok, és hidd el, az én sulimban az ilyen fajták a 'forever alone' stilust képviselik. Nekem viszonylatban elég sok barátom van, és hidd el, nem az öltözködésemmel vivtam ki őket magamnak, hanem a személyiségemmel. Monjduk igaz, hogy én nem hordok férfiruhákat, mivel NŐ vagyok. Szoktam menni szoknyákba, szeretem a virágmintás cuccokat, csőnadrágot egy laza inggel is preferálom. Lehet, hogy a kinézetnek is van némi köze a barátkozáshoz, de az már egy nagyon régi, begyepesedett sztereotipia, hogy a tip-top csajok kétszinűek és bunkók, a szürke, férfias kisegerek pedig az őszinte barátok...

2012. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ez igenis gáz. nem azt mondom, hogy szégyellni kell, de 15 évesen illene igényesebbnek, ápolt lenni (mondjuk ez minden korban igaz)

12.04-nek:

ha valaki igényesen öltözködik, nem zárja ki, hogy nincs annyi igaz barátja... sőt... ha valakinek csinos, ápolt a külseje, jobban vonzza maga felé az embereket, de aki igénytelen, inkább taszítja őket. és bizony ha valaki minden nap ugyanabban a melegítőben jár, sőt akár férfiruhában is, az bizony igénytelenség.

az, hogy nem tanult, pedig csak pontot tesz az i-re

2012. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igazatok van, tényleg kicsit túllőttem, ne haragudjatok. (Rossz hetem volt, és valamiért itt sikerült kiírnom magamból egy kicsit..Persze, persze magyarázkodok!)

Csak az szúrt nekem szemet, hogy valakit azért szégyell a barátnője, mert olyan ruhát hord, amilyet!

(Amúgy én nem írtam sehol, hogy a tipp-topp csajok kétszinűek és bunkók, csak arra próbáltam utalni, hogy őket annyira (sajnos) nem vették komolyan, ráadásul jobban érdekelte őket, hogy 'úristen rám mert szólni a tanár, amiért matek tz közben festem ki a szemem', mint az, hogy a barátnője épp a nagymamáját gyászolja. Egyébként ezeket az én tapasztalataim alapján írtam.. Sajnos tényleg kicsit általánosításosra sikeredett, ne haragudjatok. Olyan osztályba jártam, ahol voltak a gyerekesek, a tipp-toppok, és én :D)


Nos, remélem nincs harag! :)

2012. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Mit mond a barátnőd, miért nem akarja felhúzni? Egyáltalán miért vette meg? Nem lehet, hogy az a baja, hogy kényelmetlen neki, vagy esetleg nincsen hozzávaló felsője?

Ha feszengve érezné magát benne, akkor vidd el vásárolni, és keressetek olyan ruhát, ami kényelmes, jól áll neki, és még jól is érzi magát benne.

(Egyébként nálatok (is) pont az van, hogy a ruhája miatt közösítenek ki valakit...)

2012. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!