Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vettétek a nyári cipőtöket?

Hol vettétek a nyári cipőtöket?

Figyelt kérdés

ma délelőtt mennék el újra nézni :)

annyi szépet látok az utcán! azok a különleges pántozású bőrszandálok, vagy méginkább azok amiket hosszú bőrrel kell a bokádhoz kötni saruk, saruk...

ha hasonlótok van, segítetek?


2009. jún. 15. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egerben, egy katonai boltban.
2009. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miskolc 2d cipődiszkont. Elég nagy a választék és 2000ft alatt már kapsz ilyen szandit. :D Volt anno Vagabond cipőm is, de egy nyarat nem bírt ki. Azóta nem kell flancos cipő. Jó az olcsó is. És tovább is tart.
2009. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

aztaa.... miskolc, azabaj nagyon messze van :(

de köszi mindenki :)

2009. aug. 6. 00:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Deichmannban én néztem jó áron vannak olyanok amik jól néznek ki de igazából nem vmi kényelmesek. Én Humanicban vettem egy esprit szandált abba most szerelmes vagyok :D és le volt értékelve 7000Ft-ra.

Az a gond ezekkel a bőrszalagos szandálokkal hogy külsőre nagyon mutatnak de minőségileg nem vmi jók. A Humanic jó üzlet de ott is sajnos amik tényleg jók azok 10ezer fölött vannak.

2009. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!