Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vettétek a nyári cipőtöket?

Hol vettétek a nyári cipőtöket?

Figyelt kérdés

ma délelőtt mennék el újra nézni :)

annyi szépet látok az utcán! azok a különleges pántozású bőrszandálok, vagy méginkább azok amiket hosszú bőrrel kell a bokádhoz kötni saruk, saruk...

ha hasonlótok van, segítetek?


2009. jún. 15. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is venni akarok,csak kicsit nagyok az igényeim.csupa idióta színű,(pink,neon,lila..)holdjáró,csili-vili van mindenütt...a balerinacipő meg nekem nem jön be..szóval nehéz..



én most a Deichmann-t akarom megnézni,láttam jókat a katalógusában!!:)

2009. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jaa, ja, pontosan..:D

ahogy így mst megnéztem a katalógusukat, tényleg vannak szépek.

asszem majd én is benézek egy olyanba. köszi:)

2009. jún. 15. 08:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit:))
2009. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Vagabondot szeretem, az most tele van ilyen jellegű szandikkal, sztm nézd meg!


[link]

2009. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hú, tényleg van egy-két szép!

de úgy hiszem annyira nem illenek hozzám szerencsére, jó borsos az áruk..legalábbis a mostani keretemhez képest. :D

köszönöm neked is :)

2009. jún. 15. 11:02
 6/14 A kérdező kommentje:
utálok egyedül cipőt venni!!!! namindegy, rászánom magam... indulás... sziasztok
2009. jún. 15. 11:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

majd szólj,h milyet vettél,hol,mennyiért,ha van kép is,akkor azzal:D

köszi:)

2009. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia,

olyan "saru sarut" tényleg nehéz találni, én tavaly nyáron egy vásáron vettem, 3000 ért. kézi készítésű, és tényleg az a nagyon hagyományos, egyszerű, kézzel varrott talprész+bőr szalag. ilyet boltban nem árulnak:) legalábbis még sosem láttam. nemrég vettem egy gladiátor szandált a deichmannban, most ezt a kettőt hordom felváltva. a h&mben is láttam fonott, fekete gladiátort, nagyon szépen nézett ki.

2009. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

szia!

igen arra az igen egyszerűre gondolok én is, egynéhány pánt és az a cipő.. vásár..! milyen jó lenne egy olyanba eljutni.

h&m, majd oda is elbóklászom akkor:) köszi)


most voltam a mammutban, körbejártam asszem, de nem nagyon láttam.. a vagabondban voltak szépek tényleg! meg a promodban egy nagyon szép szandál még, kék és három virág volt ott végig a lábfejeden hüh nagyon szép volt, csak nem egy mindennaprafelveszem.

2009. jún. 15. 18:10
 10/14 anonim ***** válasza:
4 éve vhol, már nemtom hol...nyaralás közben:D
2009. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!