Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol? Mikor? Hány évesen...

Hol? Mikor? Hány évesen vettétek először Converse cipőtöket?

Figyelt kérdés

Tudtok vhol Borsod megyében olyan helyet , ahol olcsóbban meg lehet venni? a Sever Center is jó , csak azon kívül tudtok? Miskolcon a plázában mennyiért lehet venni?

Köszi előre is :)


2010. aug. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem (17 évesen) az első Converse cipőmet, igaz, csak ez az egy van, de ezt is 21 ezerért vettem.
2010. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Plázában 18tól már van úgy emlékszem. Miskolci vagyok am.
2010. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tavaly vettem expressz.hu-n 1000 forintért egy sima feketét :D mázlim volt:D


16/L

2010. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tavaly, 13 évesen kaptam az első Converse-emet.

14/L

2010. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 évesen. pontosan hol, nem tudom, nem bevásárló központ, hanem egy Converse üzlet a belvárosban.
2010. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly kaptam az első converse tornacipőmet. Azóta már vettem egy csomó másikat is. Most 11 db van azt hiszem. Mindegyiket 15-20ezer között vettem. Azt sajnos nem tudom hol tudnál olcsón venni. Talán hirdető oldalakon nézz szét, vannak nagyon jó állapotú használt cipők is. :]

14/L

2010. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kb. 5 évesen kaphattam az elsőt.:P...nem rég találtam meg nagytakarítás soránXd.

Amúgy szerintem menj el egy cipőboltba, próbálj fel egypárat és amikor már biztos vagy abban, hogy hányas méretű kell neked, nézd meg interneten, majd rendeld meg!.ott sokkal olcsóbbak.;)

2010. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hónapja vettem egyik converse boltba.


15/F

2010. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nemM1az válasza:
Ebben az évben kaptam kettőt.Az első 8 ezerért a másikat 15-ért vettem Debrecenben.
2010. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!