Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 177cm magas lány vagyok....

177cm magas lány vagyok. Szerintetek gáz ha telitalpú cipőket hordok?

Figyelt kérdés
Rokonok mondták, anya részéről(mind alacsonyabbak mint én) hogy sose fogok találni magamnak barátot, főleg ha még magassarkúval rá is segítek. De most komolyan mi közük van hozzá??? Az, hogy nem kötöm az orrukra, hogy mi van a szerelmi életemmel, nem azt jelenti hogy nem is létezik...
2012. márc. 25. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki ilyen kérdést tesz fel mindig azt mondom hogy, nem gáz hangsúlyozd csak a nőiességedet és a szép hosszú lábadat. Mégis mit várnak el hogy sportcipőben vagy tornacipőben járj?:D:D az aztán pasifogó mit ne mondjak :D örülj neki hogy szeretsz nőies cipőket hordani,én örülök :D
2012. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, hordd csak nyugodtan.

A magassarkú nem csak az alacosnyak kiváltsága.

2012. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked hogy ilyen magas vagy! Szerintem húzz fel nyugodtan!

Amúgy ha szép vagy és karcsú, ezerszer szebb vagy, mint az alacsony nők.

2012. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkók a rokonaid, én nagyon szívesen lennék ilyen magas. Szerintem hordj telitalpút, ha azt akarsz, a lényeg, hogy jól érezd magad!:)
2012. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) hát nekem sem esett jól, hogy pont a saját rokonságom kezd el ilyenekkel piszkálni...főleg, hogy évente párszor találkozok velük, akkor is kb annyit beszélünk, hogy megy a suli, van e barátom és hogy MEKKORÁT NŐTTEM! jelzem 7. óta megálltam a növésben:)
2012. márc. 25. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem feszélyez, hogy még magasabb leszel, hordd nyugodtan. Én 180 vagyok, szoktam néha 7-8 centis sarkút hordani (de ez a max), de jobban érzem magam lapos talpú cipőkben.
2012. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok és szivesen elcserélnem Veled a magasságomat. Hordd nyugodtan a magassarkút. Biztos, h csini leszel benne.
2012. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
150 magad vagyok! Cserélünk? :D
2012. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
énis magas vagyok, 175 cm. :) én szoktam hordani,mert nőiesebb ..:))
2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!