Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-17 éves lány hordhat...

16-17 éves lány hordhat magassarkút? Hétköznap? Max. Milyen magas lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igen, akkor is. Amilyenben tud menni.
2012. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam ne legyen magasabb benne.
2012. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
lehet bármilyen magas, amilyen a stílusodhoz illik. és persze amit bevállalsz, mert én nem mernék elindulni többórás "túrára" a városba egy 10 cm-es magassarkúban. arra vigyázz, hogy ha minden nap magassarkút hordasz akkor tornáztasd utána a lábfejed, "feszítsd" ki a másik irányba, mint ahogy a magassarkúban áll.
2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Csak akkor,ha nem nadrágban jár. Ahhoz nem illik a magassarkú. Akkor sem célszerű,ha sokat kell menni vagy állni.
2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
amennyiben jól érzed magad.
2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
bármekkora.amiben kényelmesen tud járni
2012. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nektek milyen cipők tetszenek?
2012. márc. 18. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ha még nem hordtál magassarkút akkor gyakorold otthon. Max. magasság amiben nincs tériszonyod és tudsz benne járni.


Engem anyum anno nem engedett el magassarkúban amíg nem tanultam meg benne járni, és milyen jól tette!

Iszonyatosan néz ki amikor valaki pattog benne.


A lényeg:

- a sarkát teszed le először - nem a lábfej részét, hiába tűnik könnyebbnek úgy menni

- kicsit lépsz, ha túl nagyot lépsz akkor lesz olyan pattogós effektus... sima geometria :D

- általánosságba véve a drágább cipők jobbak, de lehet olcsón is találni jót illetve rosszat drágán, a belső kiképzés se mindegy. a kínaiak szokása hogy összeragasztanak egy jól kinéző cipőt ami széttöri az ember lábát...

- vannak zselés talpbetétek azok valamennyit javítanak a helyzeten

2012. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tudok benne járni. :D Van egy ünneplő csizmám és egy magssarkúm, de ezeket csak ünnepekkor hordom. Szeretnék venni egy hétköznapiasabbat.
2012. márc. 19. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem az ilyen telitalpú szandálok nagyon szépek. Én is ilyeneket hordok, 17 vagyok.

És ezek pont jók tavaszra és nyárra.



[link] - ezen az oldalon meg milliom egy cipő van, oldalt lehet keresni, van több fajta és szín. Jah és ha rákattintasz egy cipőre utána kidob többet.

2012. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!