Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mekkora a melltartó...

Lányok, mekkora a melltartó mértetek? Írjatok kort is!

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 19:21
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

80A :(

14/l

2012. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
70C 16l
2012. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:
Én vagyok a 2. válaszoló! Igen ekkora a melltartóméretem... A méretet kérdezte a Kérdező, vagy nem? Am egyátalán nem hordom, sőt még toppot sem...
2012. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
90C :) 14,5/L
2012. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
57%

#23 vagyok


Azoknak üzenem akik itt osztották az eszüket, hogy nem azért hordok melltartót mert "menő". Lehet hogy ez a méret kicsinek számít, de akkor is lötyög. Különben is nem rendes merevítőset hordok. És igen, hallottam/láttam már a káros hatásait. Van akinek kell és kész. Persze én is röhögök azokon, akik deszka testre felhúznak egy 85/B-t.


Üdv, egy ember aki megmondta a véleményét.

2012. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
85%

Aki kötekedik az AA-sokkal, annak mekkora a mérete? Mert szerintem nem tudja milyen laposan elviselni az erre vonatkozó beszólásokat. Én attól jobban érzem magam. Nem kitömés, mert az aki pl egy push up-osat vesz fel, az sokkal nagyobbnak mutatja a rendesnél a mellét, mint én a sima egyszerű, még csak nem is merevítős melltertómmal. Érdekes módon neki mégsem szólsz be...Vagy te is így szoktad? bocs...Nem arról van szó, hogy totál lapos vagyok és felveszek egy B-s melltartót, hanem arról, hogy AA-s a méretem és felveszek egy AA-s melltartót. Ami tartásra persze felesleges, de a lányok legalább 50%ánál nem a tartás a lényeg. Csak ha valakinek B-s melle van, és felnyomja a push up-pal, nem szólsz be neki. Pedig neki is elég lenne egy vékony szivaccsal ellátott.

Kicsit el is vagy tévedve, mert sajnos több leszel attól, hogy van melled. Lehet, hogy furán hangzik, de már ilyenkor is számít. Ha valamiben más vagy, akkor ugyanis kibeszélnek. És az nem jó. Ezért aztán próbálok beolvadni, még ha ez egyesek szerint szánalmas is. És ne gondold azt, mindenféle következtetéseket levonva, hogy én a külső alapján ítélek, vagy ilyesmi, én csak nem tudom magam így elfogadni. És teljes szívemből irigylem azokat(az ismerőseim közül összesen egy embert), akik ugyanilyen adottságokkal vannak megáldva, de teljesen elfogadják, vagy legalábbis úgy tűnik.

Most nem kertelek, tudod k*rva rossz érzés, ha beszólnak milyen lapos vagy, amikor arról nem is tehetsz. Vagy ha a B-s mellű osztálytársaid keseregnek akár neked, hogy milyen kicsi a mellük. Majdnem 15 éves vagyok, kilencedikes, és zavar. Zavar, hogy beállok a hatodikosok mellé, és még fejletlenebb vagyok mint ők. Komolyan kíváncsi vagyok te mit tennél a helyemben. A nagyon lapos ismerőseimből(5) kiindulva 80% hogy azt mint én. És arról ne is beszéljünk, hogy ők legalább arányosan alacsonyak is. Én meg mit csináljak a kb. 175 cm-mel? Nem érdekel(vagyis azt akarom, ne érdekeljen) mit mondasz, én 100ezerszer jobban érzem magam így.

2012. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
5. és 11. vagyok. Kedves utolsó Válaszoló. Konkrétan nem tudom, hogy kinek szántad a válaszodat, lehet nekem, nem tudom. Tudom milyen sz@r érzés, ha azért piszkálnak, mert kicsi a melled. Engem is b@szogattak általánosban. A lányokat nem a mellük alapján kellene bírálni, mert ez egyéni adottság. Ha konkrétan az én mellméretemre vagy kíváncsi, elárulom. Én 75C vagy 80B- s melltartót hordok. És nem hordok push-up melltartót, mert hülyén néznék ki az államig feltolt mellekkel miközben a babkocsit tolom... Nekem ekkora van, és?! A férjemnek tetszik, imádja őket. EGyszer te is (meg mindenki más) találsz magadnak olyan párt, aki elfogad olyannak amilyen vagy. Még bőven van időd arra, hogy nőjön a melled. Sőt, a későbbiekben terhesség és szoptatás alatt is megnőhet! :) (Nekem nem nőtt meg.)
2012. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötekedik veletek senki,csupán megjegyzés volt,hogy miért egészségtelen melltartót hordani,amíg nagyon kicsi a melled.14 éves egy kislány vagy aki fejlődésben van,hidd el sokkal kényelmesebb kisebb mellekkel,mint nagyokkal,főleg ilyen korban.Mellesleg ha a melled alapján ítél meg valaki,arra az emberre időt sem érdemes pazarolni,mert primitív a gondolkodása.Nekem 11 évesen kezdett el nőni a mellem 13-14 évesen kb 70A,75A lehetett nem tudom,mert sport melltartót,és toppot vettem fel,kosarasat nem.Húgomnak 15 éves koráig nem volt melle,de sosem hisztizett miatta,most már nő neki is de toppon kívül nem vesz fel semmit,most van neki 70AAs melle.Senki sem bántja emiatt.Másik húgom,mindjárt 14 éves,és semmi melle.Gyerek vagy lehet akár még 90c-s melled is 4-5 év múlva.21 éves korodig fejlődsz,legyél türelmes nem kell siettetni.Amúgy jelenleg 90C-s melltartót,hordok kisfiam születése után a 85C-s melleim megnőttek,bár ahogy telik az idő szerencsére lassan jó lesz rám a 85C melltartó,nekem kényelmetlenek a nagy mellek.
2012. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nektek kettőtöknek írtam. Csak a válaszokból lenézés jött át, és ez engem zavart.

Utolsó: A húgaid szerencsések, hogy elfogadják:)

És bocsi ha nem egészen olyan hangvételű lett az előző hozzászólásom, mint kellett volna. Csak rosszul esett, na.

2012. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:

85c

16l

2012. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!