Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Most miért van ez?

Lányok! Most miért van ez?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, már kicsit elkezdett nőni a mellem és mikor futok, ugrálok tesin akkor(még nem hordok toppot mert most ugye jön a tél és inkább trikót hózok)szóval tesin így "ugrál, pattog" és kicsit fáj itt a mellemnél.Remélem értitek.Bocsi ha nagyon érthetetlen!Köszi!
2011. nov. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Trikó alatt is lehet toppot hordani:)
2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmi baj, azért fáj, mert nő, nekem is egy időben ez volt, mostanában nem tapasztaltam. Nekem is ugrál, amikor nincs rajtam melltartó, néha még abban is ha túl laza. Szerintem nyugodtan hordhatsz topot ha abban jobban érzed magad. :) 15/L
2011. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted hordam úgy?Mert az olyan "furán" néz ki!:D
2011. nov. 15. 19:22
 4/7 A kérdező kommentje:
(mármint trikó alatt és akkor tesin a trikót leveszem topp meg marad?)
2011. nov. 15. 19:38
 5/7 csak1csajszi ***** válasza:
Sportmelltartóra gondoltál?Vegyél fel azt,abba biztos nem fog pattogni,és kényelmes is!:)
2011. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Trikó alatt is hordhatsz topot, és tesi után leveszed.
2011. nov. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
legyen rajtad trikó napközben, tesire meg vedd át toppra/sportmelltartóra, mert tesire nem kell trikó ugyis melege lesz.. 13/L
2012. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!