Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnő folyamatosan...

A legjobb barátnő folyamatosan győzköd, hogy hordjak push-up melltartót. Miért?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm már vagy egy hónapja nem áll le ezzel a témával. Mindig együtt megyünk vásárolni, múltkor csak úgy hülyeségből felpróbáltunk egy ilyen 'szexilédi', párducmintás push upos valamit egy boltban és azóta cseszeget, hogy nekem az olyan mennyivel jobban állna. Hallgassak rá? Mert pl anyukám előtt kicsit ciki lenne, ha megtudná, hogy ilyet hordok, ő nagyon ellene van.

Lehet, hogy hülyeség, de nem tudom mit csináljak.

14L



2012. jan. 16. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne hallgass a barátnődre, azt tedd, ami neked megfelelő. 14 évesen még igen korai a push-up, de persze van, akinek az ad önbizalmat, hogy nagyobbnak tűnik a melle.
2012. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
14 évesen baromira felesleges a push-up melltartó,szerintem maradj kislányként a sportmelltartó,vagy a hagyományos melltartó mellett,és ne hallgass a barátnődre,teljesen feleslegesek az iylen dolgok 13-16 évesen,(smink,hajfestés,magassarkú,push-up melltartó stb)
2012. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

én csak push-up meltartot hordok,de valójában egészen véletlenul,egyszeruen csak azok etszettek meg nekem.am ha te nem akarsz akkor csak ne is figyelj oda a barátnodre amikor ilyenket mond,csak megunja eegyszer.

14/L

2012. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rá! Olyan melltartót hordj, amilyet Te szeretnél!!!
2012. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

miért olyan kicsit a melleid??

én pont az ellentettje vagyok.. mindenki azt hiszi hogy push up melltartót hordok.. közbe nem mert akkorák:)) 15 éves léttemre... azt hordj ami neked a legjobb:)

2012. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy C-s vagyok alapból:P
2012. jan. 17. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
én mindig azt hordok,de szerintem ami neked jó,és kényelmes olyat vegyél..:)
2012. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a push up melltartó neked se jó, és a fiúknak se :D mintha egy 1 négyzetméteres dobozba csomagolna az ember pl egy mobilt. És ha amúgy is C-s vagy, akkor meg neked fölösleges is a push up :)
2012. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne hordj, ha te nem akarod akkor ne erőltesd. Főleg ne c-s mérettel, mert az magában is tökéletesen elég:)
2013. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!