Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik mindennap ugyanazt a ruhát veszik fel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy azért mert nincs pénzük, Lehet az a kedvenc ruhájuk.
2012. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak 2 nadrágom és pulcsim van. egyikben járok, a másik meg otthon van kimosni. aztán hétvégén csere.

és én pont leszarom, hogy mit gondolnak rólam emiatt. nincs oszt nincs.

másrészt így jelentősen lecsökkentem az utazóm méretét.

2012. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
26%
Nálun kaz elég gáz..
2012. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám róluk, hogy egyetemi tanárok. Nekem az összes professzorom minden áldott nap ugyanabban a ruhában jelenik meg. Pedig ők állítólg elég jól keresnek. Asszem, egyáltalán nem érdekli őket, és biztos azt hiszik, az emberek a nagy eszüktől elámulva már nem is nézik a megjelenésüket. :)
2012. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 feketepeter ***** válasza:
100%
Általában csak a pólót cserélem minden nap, a nadrágot sokáig hordom, amíg el nem koszolódik. Télen a pulóvert is legalább egy hétig hordom. Nincs igényem arra, hogy mások változatosan öltözködőnek gondoljanak engem. Nem az öltözködést tartom önmagam kifejezése legjobb módjának.
2012. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

én sem szoktam cserélgetni olyan nagyon gyakran, pedig lenne:S van olyan ruhám ami még árcédulástól lóg a szekrénybe várva h mikor veszem fel, nekem is van vagy 3-4 pulóveremés max azokat cserélgetem tartva a véleményekről hogyha egy ruhába járna az ember:D


nekem is van olyan pulóverm amiből kettőt vettem szóval joggal hihetik hogy egy:D a baj hogy én nemvygok egy 2ajtó szekrény és némelyik ruhába kellemetlenül érzemmagam ezért nemveszek fel midnent a szelekción átmenő ruhák pedig ezek

2012. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Nem a ruha teszi az embert! Ha nem olyan helyen dolgozik ahova modellként kell megjelenni, nem elítélendő.Nagyon nehéz a megélhetés, inkább a létfenntartásra és lakásra költjük a pénzt.Én mikor egyedül neveltem gyermekeimet,éjjel mostam ki a ruhákat hajnalban vasaltam amit kellet és reggel felvettük,míg el nem kopott.
2012. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
82%
És mit gondoltok azokról akik mindig azzal vannak elfoglalva,hogy mit csinál a másik, Szerintem."olyan mint öreganyám"
2012. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
Amikor több nap egymás után ugyanabban a pólóban látok valakit, azt gondolom, hogy nem mossa a ruháit elég gyakran...
2012. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
81%
Nekem két nadrágom van összesen ilyen "elmenős" ,ha van pénzem ruhát venni akkor inkább a kisfiamnak vásárolok.Ez van.
2012. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!