Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Mit gondoltok arrol, ha egy csak a testvere, baratnoi ruhajat, cipoi is felveszi, csak azert, hogy masok azt mondjak, hogy milyen sok ruhaja, cipoje van ennek a csajnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Felszínes, túlságosan sokat ad mások véleményére, nem bízik önmagában.
2012. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont okos, mert próbál minél változatosabb lenni az öltözködés terén. És nem hinném, hogy azért csinálja, hogy azt mondják hogy sok van neki.
2012. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányt ismertem, na ő elég beképzelt volt. Folyton csak a divatról, és a ruhákról beszélt... na meg magáról, ami talán a legnagyobb gondja lehetett. Mit vegyen fel nap, mint nap... Ő folyton a tesója ruháiba illegett-billegett, mert a testvére már dolgozott, és volt pénze ruhákat ruhákra halmozni, bár értelmét nem láttam a tömérdek méregdrága holmijának, amik nem is voltak túl tartósak, na ennyit erről.... Gondolom nem mindenki ilyen, ez csak egy eset a sok közül. :)
2012. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a volt osztálytársnőim folyamatosan cserélgették a ruháikat, akinek volt kisebb/nagyobb lány tesója, azzal is. Nekem nem volt tesóm, a barátnőim pedig más stílusban öltözködtek, mint én, így kimaradtam belőle. Én max. anyum ruháit vittem el néha. Az viszont nem volt rossz, amikor úgy éreztem, hogy a szekrényemben nem találok olyat, amihez épp kedvem lett volna, így átmentem hozzá :D Szóval szerintem családon belül, ha a testvéreknek nincs ezzel gondjuk, és alkalmanként barátnők közt, teljesen rendben van. Persze ne állandóan, és ne azért, hogy mások azt higgyék rengeteg ruhája van.
2012. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!