Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a DC-ről?

Mit gondoltok a DC-ről?

Figyelt kérdés

Mikor vettem egy DC cipőt 5-6 éve,nagyon kevesen hordták.Mostanra tömeg cucc lett,mint a DC.Mostmár nagyon cikinek és gagyinak számít?Olyan mint a converse?

Az a gond hogy az volt a kedvenc,pedig azóta volt jópár,hasonló kategóriájú márkás cipőm.Nagyon szeretnék egyet.


2012. febr. 25. 03:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval mit gondoltok?
2012. febr. 25. 03:50
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi nagyon késő van.Szóval arra gondoltam hogy tömeg cucc lett mint a converse.
2012. febr. 25. 03:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lett tömegcucc :) szóval nem is gagyi, tehát páldául DC táskát közel nem hordanak annyian mint Converse táskát. Talán csak annyi változott, hogy deszkás cuccból átlagos divat cucc lett, legalábbis szerintem. Szóval szerintem nem számít gagyinak, nekem is sok DC cuccom van, meg akarok is.
2012. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azon kívűl sokáig bírja pl,egy cipő
2012. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is volt 1 DC cipőm,meg van 1 DC pénztárcám is.És imádom.Annyira jó minőségű,és sztem nagyon jól néz ki.Pedig csaj vagyok :)


Nahjólvan akkor kicsit megnyugodtam!Köszike!!!

2012. febr. 25. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt dc cipőm csak supra és hát a dc csak akkor jó ha nem 5000-res mert azt sokan megvehetik.szval én inkább néha veszek cipőt de drágát.
2012. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5000 DC cipő?15 alatt még soha nem láttam.de a legtöbb 20 körül van.
2012. febr. 26. 01:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette a válaszoló, hogy az 5000-es cipő helyett inkább drágább DC-t érdemes venni.
2012. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen úgy.:)
2012. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!