Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik mindennap ugyanazt a ruhát veszik fel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Hogy nincs pénzük, hogy újat vegyenek ._.
2012. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Nekem ilyen még nem tűnt fel, aki minden nap teljesen ugyanabban a ruhában lenne.

Viszont pont múlt héten gondoltam arra hogy kb egész télen (nah jó, majdnem egész télen) ugyanazt a farmert hordtam, mivel az a kedvencem. Közben pedig van vagy 8 nadrágom. :)

2012. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolok róluk semmi különöset. :D Szimplán megállapítom magamban, hogy valószínű nem futja neki túl sok ruhára.

Amíg tiszta rajta a ruha, és nem büdös, addig tőlem bárki hordhatja ugyanazt a ruhát mindennap. Nekem általában nincs sok nadrágom, épp tegnap szakadt el a háromnból az egyik. Maradt kettő, de abból az egyiket annyira nem szeretem, kicsit alkalmi is, így pl. most én is ugyanazt a gatyát hordom minden nap.

2012. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ugyanaz van rajtuk, hanem minden ruhájukból van 100, így minden nap ugyanazt hordják. Mint az animeszereplők. Jó, ez nem valószínű:)

Egyébként, ha azért rendszeresen van mosva, akkor nem gondolok semmi rosszat. Ha büdös, akkor igénytelennek tartom.

2012. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs túl sok ruhám, egyszerűen azért, mert nincs szükségem többre. Mindig frissen mosottak, ezért nem hinném, hogy bármi probléma lenne ezzel.
2012. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Szó szerint minden nap? Olyat egyet ismerek, általánosban az infótanár a 8 év alatt minden egyes nap ugyanabban az egyébként csúnya kötött pulcsiban jelent meg. :D Nagyon durva, ő már-már tényleg olyan volt, mint valami animekarakter, még a jelleme is. xD Lehet hogy onnan szalajtották? :?
2012. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Vagy kényelmességből, vagy kényszerből, vagy mert"be vannak savanyodva-fásulva". Deni-papi
2012. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nagyon sok olyan család van, akiknek a keresetét elviszik a számlák és az étel, egyszerűen nem jut pénz ruhákra, pont kijönnek hónap végén. Ha a kisgyereknek kell, azt ugye muszáj megvenni, mert folyamatos növésben van, de ilyenkor a szülők (főleg szerintem a férfiak) egyszerűen kénytelenek ezt csinálni.


Persze gondolom olyan is van, aki leszarja.

2012. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Mahesha válasza:
100%
hát, ez fura példa, de Hitler mindig ugyanabban a ruhában volt... mondjuk neki ugyanabból a ruhából volt vagy 25, vagy nemtommmennyi :D úgyh az kicsit más de őt is mindig ugyanabban a ruhában látták... hát, hogy róla mit gondoltak..
2012. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
jah kamasz koromban nekem is volt nyolc fekete pólóm, azt hitték mindig ugyanabban járok :D
2012. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!