Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen ruhákat...

Lányok! Ti milyen ruhákat hordtok hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Csakúgy kíváncsiságból kérdezném 15-25 év körüliek válaszát várom első sorba hogy hétköznapokon milyen ruhákban mentek iskolába, vagy munkahelyre. Mi az amiben jól érzitek magatokat és mi az amit nagyon szívesen felvesztek. Esetleg még szoknyát vagy nadrágot hordtok többnyire? Én egyébként ha jó idő van mindig szoknyába megyek iskolába :) 18/L

2012. márc. 8. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát suliba járok,és inkább nadrágot hordok. Egy farmer meg valami póló,ha hideg van esetleg akkor pulcsi! :)
2012. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szoknya (sokféle van, de max térdig érő),

ha hideg van harisnya,

póló, pulcsi, balerinacipő/csizma/tutyi, dzseki

2012. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mindig farmert hordok. Lassan 4 éve nem viseltem szoknyát.

Télen rétegesen öltözök. Csak olyan ruhát viselek, ami kényelmes.

2012. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt örömmel hallom kedves kérdező és 2. válaszló. :-)

20/f

2012. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
..válaszoló, bocsi! :-)
2012. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Változó... Farmer az alap, pl szűk szárú farmer csizmával, egy tunika felsővel aminek esetleg ejtett a nyaka, vagy kint van a fél vállam belőle.

Cicanaci egy miniszoknyával(farmer miniszoknya, vagy "hagymaszoknya" ehhez csizma, vagy tutyi időjárásnak megfelelően, felső meg vagy sima trikó, vagy valami ehhez illő póló.

De szoktam mintás harisnyával kis fodros szoknyát is hordani.

Én általában ezeket hordom, amit azért suliba és munkahelyre sose vennék fel, az a dekoltált felső... Így simán mehetek miniszoknyában is, ha nem kivágott a felsőm úgy gondolom belefér...

(sulis időben is így öltözködtem) 24/L

2012. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek öltözködni, általában nőiesebb darabokat hordok.

Szűk farmer, hosszított felsők, denevérujjú felsők, nyáron topok. Általában a csinosabb, esetleg csipkebetétes, fodros vagy virágos darabokat viselem. Szeretem az olyanokat, amiből az egyik vállam kinn van.

Jobb időben nagyon szeretem a szoknyákat, lenge ruhákat.

Vagy esetleg télen is, harisnyával és csizmával.

Nyáron a pánt nélküli topok a kedvenceim és gyakran hordok maxi ruhát is, mivel az eltakarja, hogy kinn van az összes csontom :S

Szeretem még a vékonyabb, színes kardigánokat.

Általában magassarkút hordok, mivel alacsony vagyok, és ez zavar, de ha kényelmesebbet szeretnék balerina cipőben vagy lapos saruban járok. Nagyon ritkán tornacipőt is felveszek, mivel tetszenek, csak nem egészen a stílusom :)

2012. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19/L lemaradt :)
2012. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

farmer, térd v afölötti pántos ruha,amit hüvös időben hordok harisnyával.

farmer rövidgatya (színes v fekete)harisnyával, lábszármelegítővel. kardigánok, télen pulcsi. ing, póló vegyesen. és sál

2012. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csokissüti002976 ***** válasza:
Változó. Van, amikor tök átlagos, van amikor meg bolond ruhákat hordok... (pl.: piros harisnya, kertész gatya, piros mintás póló; ma: fekete-fehér kockás ing, farmer miniszoknya, rikítókék harisnya, fekete csizma) Az átlagos: fekete gatyó+pulcsi. :) Imádom a szoknyákat és harisnyákat. :)
2012. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!