Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnak a nők 8-10...

Hogyan tudnak a nők 8-10 centis magassarkúban tipegni? Nem fáj? Nem kényelmetlen? Hogyan tudnak benne állni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igazából nekem fáj,dörzsöli,nyomja,ha állok fáj ha ülök akkor nem :D És ez már a kis sarkúnál is
2012. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor minek hordod??
2012. márc. 4. 21:29
 13/14 anonim ***** válasza:

8-10 centivel semmi gond nincs, az a baj, hogy ennél már sokkal magasabbra gyártanak némely cipőt :S Egyébként dehogynem kényelmetlen, és dehogynem fáj, de akkor is gyönyörűek sajnos, én azért hordom őket.


19/L

2012. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb. 8 centinél van a határ, addig simán lehet benne járkálni "cammogó" effektus nélkül, bár nekem pl. ezekben is fájni szokott a lábam, ezért csak alkalmakkor szoktam magassarkúban lenni, amúgy sem vagyok alacsony, szóval bőven megfelel nekem a lapos talpú. 8 centi felett viszont már tényleg csak annak kellene hordani, aki tud is benne járni, elég cink szokott lenni, ahogy a 14-15 évesek próbálnak felnőtt nőként tipegni benne. 20L
2012. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!