Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnak a nők 8-10...

Hogyan tudnak a nők 8-10 centis magassarkúban tipegni? Nem fáj? Nem kényelmetlen? Hogyan tudnak benne állni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 09:34
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

Hát bizony szerintem elég groteszk látvány, mikor egy csaj egy 10 centis sarkú "cipőben" lépni próbál. Jókat szoktam röhögni, nem csak a látványon, hanem azon is, hogy szemmel láthatóan nagyon kecsesnek képzeli magát, ahogy majdnem hasra esik minden egyes lépésnél.


Pedig ha csak 7 centis lenne az a sarok, még egész jól egyensúlyozna a tetején. :-DD

2012. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet 10 cmes cipőben menni,csak gyakorlás kérdése.És mint minden,ezis egy idő után fáj.
2012. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:

"Simán lehet 10 cm-es cipőben menni,csak gyakorlás kérdése"

Valóban, gyakorolni kell, hogy ki ne nyújtsa a térdét, mert nem érnek le a lábujjai. :-D

2012. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, talán a groteszk a legjobb szó rá :D Én is csak röhögni tudok rajtuk, csak nem értem, sok kollégám van úgy vele, hogy megbolondul az ilyen lányokért, engem meg annyira hidegen hagy...
2012. márc. 4. 10:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Cseppet sem kényelmetlen, a 8 centi nekem kimondottan kényelmes, mert ennél jóval magasabbakat szoktam hordani. Azért egy mászkálós nap után már érzem a lábam, de nem elviselhetetlen.

Nekem megéri, mert így sokkal szebb az alakom, nyúlánkabbnak tűnök (ami nem árt, ha egy 160 centit is csak alulról verő tökmag vagyok), a járásom kecsesebb, és magabiztosabb vagyok.

2012. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

Kecsesebb! :-) Na, hát erről beszéltem!


Közben meg úgy járnak, mint aki lopakodik: térd behajlítva, fenék kidüllesztve (amitől nagyobbnak is tűnik), és azt hiszik, hogy kecsesek...


De azért aranyos. Hiszen nekünk akarnak tetszeni ezzel.

2012. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így járok, mivel tudok közlekedni magassarkúban. Ha te csak a bénákat látod, az a te dolgod, de ezért nem kéne leszólni mindenkit, aki magassarkút visel, mert ez elég nevetséges.
2012. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A férfiak többségének igenis tetszenek a magassarkús lányok.. attól,hogy neked nem, az a te bajod.Másrészről meg nem minden nő megy idiótán a cipőben,ugyhogy nem kéne álltalánosítani. Férfiként meg nem tudom,hogy mért fáj ez neked.
2012. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

Fáj??? Dehogy fáj, én csak röhögök rajta, egyáltalán nem fáj!


OK, tisztában vagyok vele, hogy a nők TÖBBSÉGE egész jól hordja ezeket a cipőket. De lássátok be, ez NEM FELTŰNŐ, ez a normális. Ami feltűnő, ha valaki nem tud járni egy ilyen cipőben, és MÉGIS ilyet hord. Na ez az, ami megmarad egy szemlélőben, és egy ilyen kérdésnél EZ az emlékkép jön elő, és nem az az ezer, aki tudott menni a saját cipőjében.


Szóval ezért nem kell engem sajnálni, én jól érzem magam úgy is, ha tudok nevetni valamin, amin mások nem :-D

2012. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát, én sehogy.. :P Nekem fáj a lábam benne, amúgy se a legjobb a térdem és egy magassarkú csak rátesz még egy lapáttal. 10 centist még csak nem is próbáltam, inkább nem kínzom magam fölöslegesen. Amúgy is, szerintem a legtöbb ilyen 8-10 centis magassarkú vagy ormótlan vagy ribancos.
2012. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!