Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban a buszon? DE...

Magassarkúban a buszon? DE hogyan?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy picit hülye kérdés, de én általában azért nem hordok magassarkút, mert busszal közlekedek. pl suliba. és ha nincs ülőhely, akkor 40percig nem biztos, hogy megtudnék benne állni.

Ez azért zavar, mert van pár nagyon szexi magassarkúm, de nem merem ezért hordani öket.


Azok, akik magassarkúban járnak mindenhova, hogyan oldják meg? :D

Köszönöm! :))


2012. jan. 14. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egyszer, hogy csak úgy utazol állva ennyit. Akkor meglátod, bírod-e. Egyébként simán ki lehet bírni, csak nem érdemes. Egyszer jártam úgy, hogy a távolsági buszon nem volt ülőhely... 4 órát utaztam magassarkúban állva. Két napig fájt utána a lábam :D
2012. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kicsit jobb idő lesz március-április, a következő tippet tudod alkalmazni. Vannak a kínaikban ilyen pár ezer forintos topánkák/balerínák. (Vékony a talpuk, vékony a textil/a műbőr, és gumis a sarok.) Ebben menj el az iskolába, így utazz. Mivel kis helyet foglal el egy zacsiban a táskádban tarthatod suliidőben.

Valami hasonlóra gondoltam:

[link]

Esetleg felvehetsz, ha jobb idő lesz telitalpúakat is, amik közül egy-kettő csöppet sem divatjamúlt, hanem menő. Pl ez a tommy hilfigeres cipő (humanicból):

[link]

Szóval, ha leszállsz a buszról akkor az állomáson csak átcseréled a mosdóban/valahol és kész is ;)

Télen is megteheted, csak most szerintem kicsit hideg van a magassarkúkhoz, és egy (boka)csizmát nem könnyű feladat "elrejteni".

Remélem segítettem:)

2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan magassarkút veszek fel ami kényelmes és tudok benne járni... Azokban kibírom végig esetleg a nap végén már megkönnyebbülés levenni. De az hogy buszon abban legyek még sosem okozott problémát...
2012. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen a második válaszoló nagyon jó tippet adott ;)

én is így ó szoktam. a h&m-ben lehetett kapni ilyen összehajthatós balerina cipőt, kis helyet foglal. én nem csak azért mert a buszon nem szeretek végig állni benne, hanem inkább azért mert reggelente folyton sietek, és a magassarkú csak gátolna :)


21L

2012. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha sokat kell állni kibújsz belőle azt kész :)
2012. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Járj normális cipőkben,főleg suliba és akkor nem lesz ilyne gondod.
2012. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem értem miért vesztek fel magassarkút ha fáj benne a lábatok?
2012. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem értem miért vesztek fel magassarkút ha fáj benne a lábatok? ( egy hím)
2012. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti vagyok,én sem értem minek strapálják magukat.Nemrég feltettem egy kérdést amiben ez volt a téma,mondanom se kell ment a sértődés.Itt is az lesz mindjárt,meg elkezdik kifejteni hogy azért veszik fel mert nyújtja a lábunkat,kiemeli a seggünket......(a szokásos szar)
2012. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!