Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 évesen viselhetek tangát?

12 évesen viselhetek tangát?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal,hogy elég egészségtelen.Nem mindennapi viseletként gondolom,csak néha ha olyan van rajtam amin átüt a sima,momdjuk cicanadrág...

Hogy mondjam anyának?


2012. márc. 3. 21:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát azért ajánlgatni nem kéne, attól hogy te 14 évesen csak azt hordasz... Azért ne felejtsük el, hogy mindenki tudja, hogy egészségtelen. De ha lesz neki 1-2, amiket néha hord majd, akkor nem gáz, de azért ne buzdítsd már a 14 éves fejeddel -.-
2012. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat! :-)

még nem vettünk,de szóba hozom anyának ha olyan helyen leszünk(fehérnemű boltban),ott sokkal egyszerűbb :-)

2012. márc. 10. 21:03
 13/15 danuska válasza:
ha nem szeretnéd hogy átlátszódjon a bugyi akk ne vegyél fel bugyit
2013. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jajj basszus, most gondolj bele, ha átlátszik a bugyi az miért gáz? gház hogy van rajtad bugyi? Szerintem sokkal gázabb ha az látszik (vagyis nem látszik) át hogy tanga van rajtad esetleg nincs rajtad bugyi...most nem akarok szemét lenni de ki is írhatnád a seggedre hogy "tinir*banc" nem hiszem hogy egy 12 éves lánynak cicanaciban kéne mutogatni a seggét, mert mindenki tudja hogy a magyarázgatás a cicanaci kényelméről csak fedőszöveg, és igazából kényszeres seggmutogatás tüneti kezelésére való...
2013. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia én 13 vagyok, szerintem simán vehetsz néha én is szoktam, anyukád is tuti megengedi nekem is megszokta meg ő vette az elsőt. Tény h merész dolog főleg cicanadrághoz de ez benne a lényeg :D
2017. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!