Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 évesen viselhetek tangát?

12 évesen viselhetek tangát?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal,hogy elég egészségtelen.Nem mindennapi viseletként gondolom,csak néha ha olyan van rajtam amin átüt a sima,momdjuk cicanadrág...

Hogy mondjam anyának?


2012. márc. 3. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább egy sima pamuttanga 12 évesen,minthogy szépen átüssön a bugyi minta..heti 1xer,valódi pamutból készültet simán felvehetsz szvsz.
2012. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy, akkor inkább ne.
2012. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Én 11 évesen kaptam az elsőt, szóval nincs vele semmi baj, ha csak ritkán hordanád. Mondd meg anyukádnak, hogy pl cicanadrághoz szeretnéd, és nem viselnéd sűrűn. Így biztos engedni fogja.
2012. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

lány vagyok!

és köszi az értelmes válaszokat,remélem mihamarabb beszerzunk egyet-kettot...

2012. márc. 3. 21:54
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Hááát őszintén szólva még idősebb korban se jó...12 évesen meg ne viselj cicanadrágot se, mert héé, kinek rakod ki a segged? vagy aerobic stúdióról beszélünk? oda minek a tanga?

Nem azért de ha valaki már 12 évesen kirakja a seggét cicanadrágba úgy hogy még bugyi sincs rajta csak egy szál madzag, az ne panaszkodjon a munkásokra meg a barnabőrűekre, hogy így beszólnak meg úgy meg akarnak erőszakolni...

2012. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Izabell ***** válasza:
90%

Ha kényelmesnek érzed akkor nyugodtan!

én nem tudom elviselni ha rajtam van, így csak boxert használok:)[18/L)

2012. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is egész nyugodtan vegyél fel tangát ha kényelmes és még csinin is áll.:D

Én is 10-11 éves korom óta hordok és nagyon szeretem.

Főleg cicanaci alá,ott írtó hülyén áll valóan,ha átüt a rendes bugyid.Ma már egyébként is sokkal több olyan ruci van pl 12-13 éves csajsziknak,ami alá a tanga a csini.Pl cicanaci,simulósabb fehér nacik,vagy miniszoknyák.

úgyhogy egész nyugodtan hordjad.Vannak tök kényelmesek és ilyen vékonyabb pántosak is,aok pl szinte nem is látszanak egyáltalán.Cica naci alá tök jók! :)

Meg nyárra minik meg rövid nacik alá is!:)


14/L

2012. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

# 5/7 válaszoló neked is köszi a válaszodat,valóban nem aerobik nadrág alá lesz...

A 12 éves lányok kb 90%-a visel ritkábban,gyakrabban cicanadrágot,a legtöbben nadrág helyett.Én nem tartozom közéjük.Tunikák alá szoktam viselni!Tudom,most jön a kérdés,hogy akkor tulajdonképp minek is a tanga?Hát azért mert egy tunika mégse egy ruha...

Remélem nagyjából érthető :)

2012. márc. 4. 21:11
 9/15 anonim válasza:
Na megbeszélted anyukáddal?ha nem kérdezd meg szerintem én 11 voltam amikor megkérdeztemm ugyanígy cicanacihoz akartam felvenni azt mondt h mér ne másnap ár mendtünk és vettünk 1-2.
2012. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A rendes bugyi vonala átüt nem csak a cicanacin,hanem amég a tunikán is.Persze eléggé gázul néz ki szerintem,ha átüt a rendes bugyi vonala.

Tudtál venni végül tangát??:)

Majd meglátod,hogy sokkal csinibb lesz az összes ruci a popsidon,ha tanga van alatta.Főleg a feszülősebbek. :)

Én csak tangát szeretek hordani...kb. 11 éves korom óta!:)

Úgyhogy nagyon ajánlom!:)


14/L

2012. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!