Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Be merjem-e vállalni a haspóló...

Be merjem-e vállalni a haspólót 15 évesen?

Figyelt kérdés
Májusig remélhetõleg sikerül lefogynom 55 kg-ra, 170 cm vagyok. Miután már szép vékony leszek, szeretnék végre olyan cuccokat hordani, amik tetszenek: színes, vidám, élénk ruhák, a fekete ruháimtól szépen lassan szeretnék elbúcsúzni. Mivel szeretem a különleges ruhákat, arra gondoltam, hordhatnék haspólót is, viszont egy kicsit tartok tõle, mert manapság már elég ritkán hordanak, inkább a 90-es években volt menõ. Szerintetek bevállaljam. Három ilyen pólóm van, a has közepéig érnek vagy kicsivel hosszabbak, mindháromnak szép mintája van, nem testre tapadósak, olyanok, mint egy bõ póló, csak rövidek. Szerintetek? 15/L
2012. febr. 26. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
ne!!
2012. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én így hordom az ilyet, hogy felveszek alá egy egyszínű atlétát, ami hosszú,így szerintem nagyon jól néz ki. Nemrég a H&M-be vettem egy olyan pólót, és most az a kedvenc ruhadarabom. Simán max. a strandra, vagy nyáron az utcán vállalnám be.
2012. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most megint divatba jött,főleg Amerikában.

Amúgy én is csak strandra tudom elképzelni,de ha annyira tökéletes az alakod,akkor talán még az utcára is bevállalhatod.

2012. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
attol függ, milyenek a pólok. nem raknál fel róluk képeket?
2012. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy szep, lapos hason csodasan mutat!:) tavaly nyaron en is hordtam. Suliban alaveszek egy trikot, de nyari napokon nem kell
2012. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Most itt az a lényeg hogy 15 éves vagy, vagy hogy divat-e? Mert a koroddal nincs baj, ugyanis én max 18 éves korig tudom elképzelni, afölött már nem igazán, szóval bevállalhatod. Divatnak nem divat, és nekem soha nem is tetszett.
2012. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát szvsz nem kéne újra divatba hozni soha a 90-es éveket, elég ízléstelen egy időszak volt minden téren. :D:D

Ha aláveszel valamit, úgy oké, bár nekem még úgy se tetszik, de ez már az én dolgom. Magában inkább csak otthon szerintem. :D Ha túl sokat mutatsz, az közönséges, és azért valamit szerintem hagyni kell a kiválasztottnak is, nem?

De hát te tudod, ha akarod felveszed, majd legfeljebb két év múlva fogod a fejed, hogy hogy lehettél ilyen béna. :D

2012. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem hiányzik a 90-es évek divatja, bö csípönaci, top, Buffaloval... De ilyenkor lehúzzák, máskor meg nyüglödnek, hogy miért követi mindenki az aktuális divatot, miért nem öltözik úgy, ahogy neki tetszik...

Hát mert akkor még az utcáról is kinéznek, semmi se jó...

Szerintem vedd fel, ha lenne hozzá szép hasam, én is felvenném, így viszont csak alá passzos fekete felsövel hordok ilyet...

2012. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014Ben mindenki haspólót hord :D vagyis nagyon sok csajon látok épp ezert nem is hordok :$ meg sztem tul vézna vagyok hozzá,nem ereznem jol magam benne :D es en is 170 cm vagyok es 50kg csak 13 eves :)
2014. aug. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!