Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Be merjem vállalni szoliban a...

Be merjem vállalni szoliban a 12 percet? (bővebben)

Figyelt kérdés

6 perccel kezdtem, aztán kipróbáltam a 9-et, nem lett tőle semmi bajom :) Múlthéten nem voltam.

Leégnék 12 perctől?:S Nem tudom vállaljam-e, mert szeretnék szépen gyorsan lebarnulni de nem tudom.

Még mindig elég világos bőröm van, de mikor szolizok szépen lefog.


2011. dec. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem drasztikus lenne. elég a 9-is. inkább fokozatosan csináld mint egyszerre sokat. a szolárium se tesz jót a bőrnek, ha túlzásba esel, mert gyorsan el azeretnéd érni a célod
2011. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LadyLee ***** válasza:

Szerintem is inkább gyakrabban menj rövid időre.


Én egyszer leégtem 15 perctől, pedig rendszeresen jártam 9 percekre.

2011. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszike :)) akkor maradok 9-nél.

Csak az a baj, hogy vidéken(falun) élek és ahol gimibe járok abban a városban szoktam szolizni és az be is vált, mert nagyon jó gép meg nem is drága, stb. De oda nem tudok eljárni szünetben.

De itt is van egy kozmetika ahol van egy gép, viszont drágább és nem tudom hogy ez jó-e. Sminkeltetni már voltam ott de a szolit figyelmen kívül hagytam.

Ti elmennétek oda, vagy mi legyen? :))

2011. dec. 19. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi az offért de ezt le kell írnom,nekem a szolirol mindig ez jut eszembe,én soha nem fogok szolizni az biztos

[link]

2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyLee ***** válasza:
Ha gimnazista vagy, akkor ám lehet, hogy egyáltalán nem kellene - vagy tényleg csak nagyon ritkán, keveset. Számos országban nem is engedik 18 év alatt.
2011. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!