Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornadressz alá milyen harisny...

Tornadressz alá milyen harisnyát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Járok aerobikra eddig nadrágban meg pólóban voltam, most kaptam egy használt gyakorló dresszt az egyik lánytól mert már abba hagyta. Az edzőm javasolta hogy vegyek alá harisnyát mert versenyen kötelező, másrészt azért hogy szokjam is plusz zokni cipő. Először is harisnyára miért van szükség? mert szertornán nem kell a dressz alá venni harisnyát és kb majdnem ugyanaz mint az aerobik. Másrészt harisnyába könnyen belerohadhatok és szerintem elég kényelmetlen lehet a mozgás, főleg ha 100 ft-osba csinálom. Ezért is kérdem hogy milyet lenne célszerű vennem hozzá.

Köszönöm a válaszokat


2012. febr. 28. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

ja vagy egy cicanacit

üdv

2012. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó minőségűt és kényelmeset vegyél!

Olyat keress, aminek nincs a nadrágrészén erősítés.

Vagy T (tanga) fazonút. Persze, attól függ, bugyit milyet veszel - ha veszel - alá.

2012. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek ala a harisnya? Hidegben ugralsz? Fazol?
2013. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!