Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Passzos csőnaci alá, hogy,...

Harisnyababee kérdése:

Passzos csőnaci alá, hogy, milyen harisnyát vesztek?

Figyelt kérdés
Most vennék fel először ilyen passzos csőnacit.Az egyik barátnőm nekemadta, gondoltam kipróbálom. Eléggé bejön, mert nagyon pöpec benne a vádlim. De nekem már elég passzos így is,de állítólag ilyennek kell lennie. Igen ám, de nekem harisnya is kell alá. Először egy vastagabbal próbálkoztam(60den), de alig jött rám a gatyó, kényelmetlen volt, mellesleg "felpuffadt" hatást keltett a vádlimon, szal az úgy gáz. Vékony harisnyával jó ugyan, csak nem tom nem lesz e nagyon hideg?! Ti hogy oldjátok meg a harisnya kérdést az ilyen gatyókkal? Vagy nincs megoldás, és ki kell várnom a jó időt?
2012. febr. 18. 04:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gatyó alá a harisnya öngyilkosság. Várd meg míg jobb idő lesz, mert ha ilyen alá harisnyát veszel, az nagyon kiábrándítóan néz ki... Nekem direkt vannak télre egyenes szárú csinibb gatyóim, kb 3 amit úgy vettem direkt, hogy már harisnyában próbáltam fel.. Anélkül nagyok. Máshogy szerintem csinosan nem lehet megoldani, csak úgy h baromi igénytelen és kényelmetlen :S


19/L

2012. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy kicsit túl passzos a csőnacid, és azért áll így a harisnyával.


Nekem is van egy extra passzos, tapadós skinny csőgatyám, ami a térdhajlatomnál meg a bokámnál is feszül, na ennek nem megy alá rendesen a harisnya, mert felgyűrődik, de a többi csőgatyám alá meg teljesen jó. Pedig azok is rendes sztreccs csőgatyák, nem ezek az ülepes, lógós fajták, hanem olyan ami normálisan feszül fenéken, combon, és a vádlin is. És én 100 denes nylont hordok a csőgatyák alá.


Szóval passzos csőnaci alá is lehet harisnyát húzni, de azért függ a gatya passzosságától. :)


27F

2012. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ősszel két farmert vettem, az egyik direkt nem az a nagyon passzos csőnadrág, hanem egyenes szárú (nem trapéz!) nadrág. Jó, mert egyébként nyúlik is, ha kell, szóval nagyon kényelmes, még akkor is, ha aláveszek egy jó vastag harisnyát. Nem tudom, hány den-es, de nagyon vastag és belül puha, kicsit plüssös. :D

16/L

2012. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem veszek alá harisnyát...amúgy sincs annyira hideg... mondjuk én kocsival járok, szóval én körömcipőben is simán elindulok otthonról, ha esik a hó. Kocsiban nem fázok úgysem.
2012. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csőgatya p*csás.
2012. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!