Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy oldjárok meg ha két...

Hogy oldjárok meg ha két harisnyát vesztek egymásra?

Figyelt kérdés

Két vsatagat vagy egy vékony egy vatsagat?

13/L


2012. febr. 16. 08:03
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj vastagat :S
2012. febr. 16. 08:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire van hideg és veszek-e felé nadrágot. Ha van fölötte nadrág és csak az utcára megyek, és nem pl hóban játszani, lapátolni, akkor egy vékony és egy vastag, ha meg hóba megyek, vagy szoknya van rajtam, akkor két vastagat
2012. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoknyához gondoltam. :) A vékony az nejlon vagy pamut?
2012. febr. 16. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem veszek két harisnyát. Egyet veszek, de az nagyon vastag. :) Lehet kapni 100denes harisnyát (talán még több deneset is), azok nagyon jók - bár ennyire hidegben azért lehet hogy kevés.

Viszont lehvan olyan is, ami belülről ki van bélelve. Melegebb, mint egy átlagos nadrág, kívülről mégis olyan, mintha egyszerű vastag harisnya lenne. Sajnos nem tudom, hol lehet kapni, mert én nagykerben vásároltam. :S

2012. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 egyformán vastagat szoktam, az már eléggé meleg.
2012. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könnyen.Először felhúzom az egyiket, utána a másikat. Én 2 nejlont szeretek gyakran húzni, mert így eltakarja a szőrös lábam és harisnyaimádó vagyok, tehát dupla harisnya dupla öröm.
2012. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!