Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajokhoz van egy kérdésem?

Csajokhoz van egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy mit szoltok azokhoz a fiúkhoz akiknek megvan csinálva a szemöldökük. Az eggyik haverom tegnap csináltatta meg nekem tetszik én is megcsináltattom nem anyira szembetünö csak igy sokkal jobb ezért gondolom ,hogy én is megcsináltatom.
2012. febr. 20. 07:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a szépen kiszedett szemöldökök-fiúkon.
2012. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Semmi gond nincs azzal ha szeded a szemöldököd. Gondolj bele végülis olyan mint ha az arcszőröd vágnád. Amelyik csaj aztmondja hogy "bu.zis", arról azért megnéznék egy képet, és valszeg azt látnám amire számítok. Soha ne hanyagold el magad, ez a legfontosabb. És ez igaz a szemöldöködre is.
2012. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon gáz :/

19L

2012. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ne haragugy nem akarlak megbántani de szerintem igazuk van azoknak akik azt mondták ,hogy egy kép mindent elárulna rolad.
2012. febr. 22. 08:44
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem a bozontos szemöldök tetszik :D...de ha megy majd az arcodhoz a szemöldök formája akkor ok...

15/L

2012. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha amúgy nagyon durván vastag, középen összenőtt szemöldöke van a pasasnak, akkor szedesse ki, hogy normális legyen. De ha amúgy nem vészes, akkor inkább ne szedje. Szerintem b*zis, ha nagyon ki van szedve.

És nem vagyok igénytelen, hogy ezt mondom, de egy férfi ne nőiesedjen már el...

23/L

2012. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!