Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ti, fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ti, fiúk nem nagyon mertek odamenni jó csajokhoz/leszólítani jó csajokat? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 13:38
 1/6 anonim válasza:
Hat sok lehet az oka. Pld az hogy a mai jo csajok eleg bunkok (tisztelet a kivetelnek). Vagy felnek hogy nemet mond a csaj. De az is lehet hogy tul senkinek nezi a csaj ot. Sok oka lehet. De mindig meg kel probalni :))
2012. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:

De az idióták mindig próbálkoznak!

A "normálisabb" srácoknak inkább kisebbségi komplexusa van ilyen esetben. Mert nem kigyúrt és nincs elég pénze ,hogy a hölgy igényeit ki tudja elégíteni.

Amúgy úgy vélem a jó csajok mindig találnak maguknak pasit rövid távra tuti!

2012. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat tipusa valogatja, de altalaban veve igaz.

Ha tetszik egy fiu es azt akarod hogy kezdemenyezzen, batoritani kell! Magyarul ugy viselkedj vele hogy megerezze hogy tetszik neked, de megis az legyen az illuzioja hogy o hodit meg teged.

Van egy regi mondas ami nagyon a helyen van: A no csabit, a ferfi hodit.

Ha azt akarod hogy meghoditsanak, csabitanod kell, batoritani kell a fiut hogy kozeledjen feled.

2012. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok: itt egy tipikus pelda arra hogy milyen messze kell menned ahhoz hogy a fiu kapizsgaljon valamit:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a rondákhoz sem merek odamenni, nemhogy a szépekhez
2012. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte kapok bármiféle jelzést, hogy legalábbis szimpatikus vagyok a hölgynek, akkor általában oda szoktam menni (feltéve, hogy épp nincs barátnőm, és kedvem van szerencsét próbálni), valami kamu indokkal megpróbálok beszélgetésbe elegyedni. Általában ebből egy rövid, de kellemes társalgás sül ki, de szeretem már néhány telefonszámot így, egyszer-kétszer némi szex is összejött, sőt, az egyik barátnőmet is így ismertem meg. Ettől függetlenül van, amikor reménytelennek ítélem a helyzetet (pl. ha a jó csaj arcáról faék-szintű egyszerűség süt, vagy túl nagy a korkülönbség vmelyik irányba), van amikor meg nincs kedvem épp ismerkedni, és oda se megyek.
2012. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!