Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajokhoz van egy kérdésem?

Csajokhoz van egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy mit szoltok azokhoz a fiúkhoz akiknek megvan csinálva a szemöldökük. Az eggyik haverom tegnap csináltatta meg nekem tetszik én is megcsináltattom nem anyira szembetünö csak igy sokkal jobb ezért gondolom ,hogy én is megcsináltatom.
2012. febr. 20. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

B*zis szerintem.

Amúgy 32F vagyok.

2012. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ertem lehet ha en is a te korosztalyod lennek akkor en is b uzisnak tartanam
2012. febr. 20. 08:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinálod is akkor csak nagyon keveset szedessél ki....

Nagyon sok idő amíg visszanő.

Ne legyen túl vékony.

2012. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ, miért és mennyire szedeti ki. Ha pl. összenőtt nagy bundaszemöldöke van, és emiatt kiszedeti, hogy kevésbé legyen feltűnő, az teljesen rendben van.

De amikor egy férfi csak úgy szedeti a szemöldökét, az nekem személy szerint már nem tetszik. Főleg ha már észre lehet rajta venni és nem hat természetesnek.

22/L

2012. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó válaszolóval értek egyet

23L

2012. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Én is így gondolom,vannak esetek (nem is kevés), mikor elkellne a szemöldökszedés.

Nyilván ha cérnavékonyra van szedve, arról nekem is megvan a véleményem....

De sok olyat látok, ahol nem ártana, és az illetönek eszébe sem jut:-S

2012. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal, csak akkor ha nagy szükség van rá és ha természetes marad utána. a lényeg tényleg az, hogy természetesnek hasson.
2012. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat természetesen nem vékonyra szedetem az még csajoknak sem áll jol .
2012. febr. 20. 10:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne vékonyra,de nekem tetszik,csak ne rontsátok el,mert sok idő mégvisszanő:D sok sikert.:D L/14
2012. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a haveromnak jol csinálták meg ja és gyantával csinálták meg neki csipeszel csak egy pár szálat szedet neki .kicsit azért bennem van hogy ha esetleg nekem nem sikerül akkor az mennyi idö még visszanö irjátok már meg kösz elöre is.
2012. febr. 20. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!