Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya kérdés. Valaki tud...

Harisnya kérdés. Valaki tud erre értelmes választ?

Figyelt kérdés

Most, mikor jöttem hazafele a járdán láttam eldobva egy harisnyát. Ez volt az utsó csepp, ugyanis az elmúlt 1évben minimum 20alkalommal láttam a városban járdán harisnyát, fél pár térdfixet, combfixet eldobva. És nem tudom ezt mire vélni. Milyen csajok, milyen megfontolásból dobják el nyílt utcán ezeket a dolgokat? Disco környékén vágom miért, de amiről most beszélek a városban volt. Tényleg kíváncsi vok mi lehet az indíték, mer el nem tom képzelni, h valaki leveszi az egyik térdfixét, vagy harisnyáját, és eldobja...(Pedig a saját szememmel láttam) A nyílt utcán nekiáll harit levenni? Nem hiszem. Vagy az egyik térdfixet?! Ehh, de még ha így is van, miért nem kukába dobja? Valaki csinált már ilyet? Vagy legalább valami elfogadható választ tud valaki adni?


(Értelmes válaszokat szeretnék, kötekedők kíméljenek, nem ez a legfőbb problémám, csak szimplán kíváncsi vok.)


2012. febr. 18. 05:06
 1/5 harisnyababee ***** válasza:
Én is láttam már ilyet, és engem is érdekelne a válasz. 1biztos, én sosem tennék ilyet, bár tudom ez nem mérvadó, hisz harisnyaőrült vok...:)
2012. febr. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még csak zoknival, rövidnadrággal és félpár cipővel találkoztam az utcán..

Érdekes, el nem tudom képzelni, miért dobják el. Még egy zsepit sem dobok el csak úgy, nem hogy harisnyát, zoknit vagy bármit..

16/L

2012. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez vicces lehet:D:D

én még nem láttam amúgy ilyeneket:d

2012. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csomó fél pár térdfixeket látok itt a környékünkön meg a suli környékén eldobálva és nem fér a fejembe hogy "hogyan és mért ???"


Gondoltam rá hogy a kis purgyé c*gányok lehetnek de ők nem nagyon viselnek ilyen kényes cuccokat xDD

2012. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom elszakadt, levette a harisnyát/pár térdfixet, kidobta(akár kukába is), de kifújta a szél, kikotorta egy kutya és arrébb ledobta, stb.
2012. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!