Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól tette? Harisnya kérdés!

Jól tette? Harisnya kérdés!

Figyelt kérdés
Vettem a mult héten alakformáló harisnyát.2szer volt rajtam és a fenekemnél felfutott pár szál.Valahol olvastam hogy le kell kenni lakkal és akkor nem fut tovább.Így is tettem.Szerintetek beválik?tapasztalatok?KÖszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 19. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
énis így szoktam, de ez csak ilyen S.O.S megoldás, például ha valahol vagyok, és elkezd futni, akkor arra jó, hogy ne fusson tovább, ha feltűnő helyen van akkor kidobom utána, ha nem akkor még használható, tényleg nem fog tovább futni, ha jól bekened lakkal annál a szemnél, ahol fut, és összeragad
2010. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy ideig jó. aztán majd tovább fog futni
2010. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hajlakkal is belehet fújni, mi táncon mindig azzal fújtuk. hát egy ideig hat............

19/L

2010. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!