Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mászkáltatok már/mentetek...

Mászkáltatok már/mentetek valahova kényszerből cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Veletek történt olyan, hogy kénytelenek voltatok nyilvános cipő nélkül, esetleg harisnyában mászkálni valami miatt? A kérdés azt ihlette, hogy múltkor láttam egy nőt akinek letört a cipősarka és elképzelni nem tudtam mit csinálhatott utána....
2012. febr. 16. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy letört a cipősarkam, de szerencsére már csak kb 50 méter volt hátra z útból, hát elsántikáltam addig.

Egyszer egy egész napot kellett egy nagyon kényelmetlen cipőben lennem, ráadásul nagyrészt állnom vagy gyalogolnom kellett. A végére már szép-nem szép látvány, nem érdekelt, levettem a cipőt, és harisnyában voltam. :-)


22L

2012. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és mindez hol volt? :) mármint ahol levetted meg harisnyában mentél?
2012. febr. 16. 14:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Szintén, elvált a cipőm talpa a felső résztől. Hál isten nyár volt és száraz idő. Mellékutakon hazasétáltam
2012. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerencsére, amikor harisnyában voltam, akkor nyár volt és száraz idő. Éppen Budapesten voltam egy barátnőmmel várost nézni. Így utólag jó nagy hülye voltam, hogy nem valami sportcipőben mentem :-)
2012. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ejjha és Budapesten a belvárosban mászkáltál harisnyában? BKV-n meg minden? Elég bátor :) Várom a továbbiakat is :)
2012. febr. 16. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Ezt miért kérdezi meg valaki hetente????? Megint a harisnyákra izguló pasi kérdezte, mint legutóbb?????
2012. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na, akkor nem csak nekem szúrta a szemem...


Amúgy ja, mászkáltam már.

2012. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekel ma belázasodtam melóhelyen. ezért alig bírtam magassarkúba. Ezért harisnyába mászkáltam:(
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, egyszer középiskolai évzáróról mentem hazafelé és úgy megfájdult a lábam magassarkúban, hogy levettem az utcán és harisnyában szép lazán hazasétáltam. :D sztem betegnek néztek, de tojok rá :P vagy futás után gondoltam egyet és levettem a futócipőmet. jólesett. egyébként nyáron szoktam cipő nélkül sétálni. (persze nem a városban, hanem csak a városligetben, vagy margitszigeten, vagy a lánchídnál)
2012. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer november vége felé a metrón egy nőt rendesen felöltözve, kabátban és mezítláb (harisnya vagy zokni nélkül). Fogalmam sincs a miértekről de baromi furcsa volt... Nem tűnt hajléktalannak, ha a mezítlábasságát nem számítjuk semmi kirívó nem lett volna rajta.
2012. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!