Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mászkáltatok már/mentetek...

Mászkáltatok már/mentetek valahova kényszerből cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Veletek történt olyan, hogy kénytelenek voltatok nyilvános cipő nélkül, esetleg harisnyában mászkálni valami miatt? A kérdés azt ihlette, hogy múltkor láttam egy nőt akinek letört a cipősarka és elképzelni nem tudtam mit csinálhatott utána....
2012. febr. 16. 14:27
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nekem egyszer a Kossuth téri metrómegállóban adta fel az imádott, agyonhordott, nyári cipőm. Szerencsére épp a Bajcsy-n lévő postára igyekeztem (dolgoztam..) így odafele menet beugrottam a Váci utcára, és az első boltban vettem egy új cipőt. Egy sárga benetton balettcipőt. (azóta se hordom, mert nem tetszik igazán)

De a Kossuth tértől a Deákig mezítláb mentem... A Gödörben lemostam a lábamat. Röhögök magamon, na meg mások rajtam, és a munkahelyemen is néztek, amikor zöld cipőben mentem el, sárgában érkeztem meg, kezemben meg a Benettonos zacsi. :D

A sztorit fűszerezi, hogy épp akkor voltam összejövőfélben a barátommal, aki csak néha-néha ugrott be a munkahelyemre, ő volt a rendszergazda. Épp akkor jött meg, amikor engem elküldtek postára. Szóval rohantam ezerrel, hogy mire visszaérek, még ott legyen. :))

2012. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen, mentem már mezítláb, nem is egyszer.

Egyszer buli után sietnünk kellett vonatra, és elég messze volt. Így lekaptam a cipőt, és egy elég forgalmas útszakasz mellett lévő járdán (sőt, egy picit az úton is) mezítláb mentem. Mondanom sem kell, koromfekete lett a talpam :D


Meg rendőrök is mentek az úton kocsival, de nem igazán zavart.

2012. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért szeretek falunk lakni... :D Nyáron még a sarki boltig is mezítláb mehetek anélkül, hogy ciki lenne...
2012. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!