Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordult már, hogy nem...

Előfordult már, hogy nem bírtátok tovább cipőben?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy annyira fájt a lábatok a cipőtökben, hogy inkább levettétek és harisnyában mentetek tovább valami nyílvános helyen? Ha igen hol és milyen volt?
2012. febr. 13. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
persze.. egyik évnyitóre elhatároztam hogy a magassarkúmban megyek be és egésznap abban leszek... hát suli végén a sulitól a buszmegálóba mezitláb mentem és lesz.rtam hogy kiszakad a harisnya... azóta mindig van nálam váltás cipő és zokni
2012. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Persze,nagyon sokszor volt.Mondjuk én amúgy is szeretek mezítláb mászkálni:D De volt évzárókor,hogy már annyira nem bírta lábam,hogy levettem és a sulitól a buszmegállóig mezítláb mentem,de volt már olyan is,hogy nyáron az új saruban indultam el bulizni,de nem bírtam benne menni,mert már véres volt tőle a lábam,ezért levettem,és mezítláb buliztam:D
2012. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan hogy elszakadt a strand papucs és az miatt kellett mezitláb haza mennem..
2012. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én buliba vettem le eddig, szinte már az este elején, és egész éjjel mezítláb mászkáltam, meg melóhelyemen is múlt héten muszáj voltam levenni
2012. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) aki szeret mezítláb járkálni az hol szokott? :) Várom a további történeteket!
2012. febr. 13. 20:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt h véresre tört a lábam egy cipőben mert rosszul volt összerakva :D amúgy egy barátnőmét kértem el hazafele meg megkértem valakit h jöjjön értem amit meg menni kellett azt mezítláb :D
2012. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt ilyen! Egyszer mikor magassarkú szandálban mentem moziba és lekéstük az utolsó buszt ezért gyalogolni kellett hazáig ami kb 5-7 km...utolsó 2km-t már harisnyában mentem inkább.

Második , hogy egyetemi buliba mentünk és nagyon magassarkú cipő volt rajtam, otthon hagytam valamit(bulihelytől 2 sarokra lakok) és akkor inkább harisnyában mentem vissza a házig. Utána már ittam szóval nem éreztem hogy mennyire fáj a rohadt cipő :D..csak másnap:S

2012. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

SZámtalanszor előfordult már, de mivel falusi vagyok, itt ez nem gáz és nem is meglepő :))


19/L

2012. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Esőben, miután beázott a cipőm.

Ja és ugyanez flip flopban amiben vizesen nagyon csúszkál a lábam, így esőben abból is ki szoktam lépni.

2012. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Velem olyan történt, hogy annyira csúszott a csizmám talpa, hogy inkább levettem és harisnyában mentem:)
2012. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!